27 stycznia w hali przy I Liceum Ogólnokształcącym odbył się turniej piłki nożnej juniorów młodszych z okazji 95-lecia MKS Pałuczanka Żnin. Zwyciężył zespół Zjednoczonych Trzemeszno.

Do gry przystąpiło pięć drużyn, które zostały zaproszone przez Zarząd Stowarzyszenia „Pałuczanka: Żnin: Szubinianka Szubin, Unia Wapno, Zjednoczeni Trzemeszno, Cuiavia Inowrocław, Pałuczanka Żnin.

Drużyny występowały w składach pięcioosobowych (bramkarz + 4 zawodników), czas meczu wynosił 15 minut bez zmiany stron. Grano systemem każdy z każdym.

WYNIKI SPOTKAŃ
Cuiavia Inowrocław – Szubinianka Szubin 1:3
Bramki: Wiktor Tunowski – Jakub Donarski, Karol Tyda, Łukasz Andziak

Pałuczanka Żnin – Unia Wapno 1:0
Bramka: Mateusz Rutkowski

Zjednoczeni Trzemeszno – Cuiavia Inowrocław  3:0
Bramki: Batosz Sobański – 2, Kacper Wegner
Żółta kartka: Bartosz Liberkowski (Zjednoczeni)

Unia Wapno – Szubinianka Szubin 0:4
Bramki: Łukasz Andziak – 2, Jakub Donarski, Kamil Ośka
Żółta kartka: Adrian Głąb (Unia)

Pałuczanka Żnin – Zjednoczeni Trzemeszno 0:0

Cuiavia Inowrocław – Unia Wapno 1:1
Bramki: Kacper Raczyński – Mateusz Nawrocki

Szubinianka Szubin – Zjednoczeni Trzemeszno 1:4
Bramki: Kamil Ośka – Bartosz Stojek, Kacper Czarnecki, Eryk Radacz, Jakub Czarnecki

Pałuczanka Żnin – Cuiavia Inowrocław 0:3
Bramki: Paweł Jędrzejczuk – 2, Jakub Pawłowski

Unia Wapno – Zjednoczeni Trzemeszno 0:3
Bramki: Nikodem Owczarzak, Bartosz Liberkowski, Bartosz Sobański

Pałuczanka Żnin – Szubinianka Szubin 1:3
Bramki: Kacper Kapuściński – Adrian Gorajewski, Karol Tyda, Łukasz Andziak

 

TABELA KOŃCOWA

Poz. Drużyna Mecze Punkty Bramki
1. Zjednoczeni Trzemeszno 4 10 10:1
2. Szubinianka Szubin 4 9 10:6
3. Cuiavia Inowrocław 4 4 5:7
4. Pałuczanka Żnin 4 4 2:6
5. Unia Wapno 4 1 1:9

 

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

Poz. Zawodnik Drużyna Bramki
1. Łukasz Andziak Szubinianka 4
2. Bartosz Sobański Zjednoczeni 3
3. Jakub Donarski Szubinianka 2
Paweł Jędrzejczuk Cuiavia 2
Kamil Ośka Szubinianka 2
6. Jakub Czarnecki Zjednoczeni 1
Kacper Czarnecki Zjednoczeni 1
Adrian Gorajewski Szubinianka 1
Kacper Kapuściński Pałuczanka 1
Bartosz Liberkowski Zjednoczeni 1
Mateusz Nawrocki Unia 1
Nikodem Owczarzak Zjednoczeni 1
Jakub Pawłowski Cuiavia 1
Kacper Raczyński Cuiavia 1
Eryk Radacz Zjednoczeni 1
Mateusz Rutkowski Pałuczanka 1
Bartosz Stojek Zjednoczeni 1
Wiktor Tunowski Cuiavia 1
Karol Tyda Szubinianka 1
Kacper Wegner Zjednoczeni 1

 

Najlepszy bramkarz:   Kacper Łęczycki (Cuiavia Inowrocław)
Najlepszy zawodnik:   Bartosz Liberkowski (Zjednoczeni Trzemeszno)

 

SKŁADY ZESPOŁÓW

ZJEDNOCZENI Trzemeszno:
Bartosz Liberkowski (kapitan), Bartosz Sobański, Alan Ciszak, Jakub Czarnecki, Kacper Czarnecki, Mikołaj Korzycki, Kacper Wegner, Eryk Radacz, Bartosz Stojek, Nikodem Owczarzak, Tomasz Kozłowski

SZUBINIANKA Szubin:
Piotr Olejniczak, Karol Tyda (kapitan), Jakub Donarski, Kamil Ośka, Adrian Gorajewski, Łukasz Andziak

CUIAVIA Inowrocław
Kacper Łęczycki, Paweł Jędrzejczuk, Dominik Mrozowski (kapitan), Wiktor Tunowski, Krzysztof Kaczmarek, Jakub Pawłowski, Nikodem Jankowski, Piotr Babrak, Kacper Raczyński

PAŁUCZANKA Żnin
Kacper Doman, Kacper Kapuściński, Mateusz Rutkowski (kapitan), Jakub Babuliński, Marcin Sikora, Dawid Rymarkiewicz, Jakub Szpek, Tomasz Gramza, Łukasz Wolański, Konrad Gałązka, Kacper Mikoś

UNIA Wapno
Kacper Jucha, Adrian Głąb, Marcin Głąb, Adam Goździk, Jakub Kupczak (kapitan), Mateusz Nawrocki, Patryk Wieczorek, Wojciech Smaga