24 września w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 2 Żninie rozegrany został drugi w tym roku turniej tenisa stołowego w grze deblowej.

Do walki przystąpiło 5 par, który skład ustalono w drodze losowania spośród zgłoszonych zawodników. Najlepsi okazali się Kamil Budny i Tadeusz Wypijewski (Żnin / Rogowo), którzy wygrali wszystkie pojedynki. Na drugim miejscu, z jedną porażką na koncie uplasowali się Henryk Wawrzyniak i Mariusz Kolasinski (Bożejewiczki / Żnin), a na trzecim Łukasz Sieszchulski i Grzegorz Budny (Janowiec Wielkopolski / Żnin).

Bożejewiczki / Cerekwica 0 0:12

Trzem najlepszym duetom wręczone zostały na zakończenie zmagań pamiątkowe statuetki. Sędzią zawodów był Marcin Jańczak.

Tenisiści stołowi niebawem wracają do walki o mistrzostwo Żnina. Czwarta z tegorocznych eliminacji zaplanowana została na 22 października. Po trzech turniejach liderem klasyfikacji z kompletem punktów jest Maciej Nowakowski ze Żnina.