Old Boys Team Żnin zakończył na pozycji lidera pierwszą rundę tegorocznych rozgrywek o mistrzostwo Piłkarskiej Ligi MOS Orlik Old Boys.

W lidze starszych panów uczestniczy 10 zespołów, tytułu bronią zawodnicy Cieśla Dach. Zajmują oni jednak drugie miejsce w tabeli, bowiem doznali już dwóch porażek – w trzeciej kolejce przegrali z prowadzącym Old Boys Team Żnin oraz w ostatniej z zespołem Sami Swoi. Do liderów mistrzowie tracą już 5 punktów i mają ich tyle samo, co wspomniani Sami Swoi, którzy zresztą wyrastają na pogromców liderów, gdyż zdołali zwyciężyć również w meczu z Old Boys Team Żnin.

Zaledwie jeden punkt do podium traci Maja Trans Sped. Walka o medale powinna rozegrać się właśnie pomiędzy tymi czterema zespołami. Piąty w tabeli Comax Barcin do pozycji trzeciej traci już 6 punktów. „Czerwoną latarnią” rozgrywek jest Gwiazda Wąsosz, jedyny zespół bez zdobyczy punktowej.

Kolejne mecze, a będzie to już runda rewanżowa, rozpoczną się w drugiej połowie sierpnia.

Rozgrywki przygotował i z charakterystycznym dla siebie zaangażowaniem i perfekcją prowadzi animator sportu na stadionowym Orliku Paweł Adamczewski.