W ostatni piątek 29 marca rozegrane zostały mecze półfinałowe Pucharu Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu w Żninie oraz Pucharu Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego, w których wyłoniono drużyny, które tuż przed oficjalnym zakończeniem powalczą o ostatnie trofea sezonu 2018/2019 w Lidze Piłki Halowej MOS.

Puchar Dyrektora MOS-u:
Sami Swoi – Chomętowo 1:1 (1:0), karne 3:2
Sołectwo Słębowo – Passio Team 2:6 (0:3)

Puchar Dyrektora I LO:
Brico Marche – Świątkowo 2:3 (0:0)
Zieloni – Martina Żnin 3:7 (0:4)

Podsumowanie i zakończenie sezonu odbędzie się już w najbliższy piątek (5 kwietnia) w hali żnińskiego „ogólniaka”. Jako pierwsi (godz. 17:00) na boisko wybiegną piłkarze zespołów Sami Swoi i Passio Team. Po zakończeniu tego meczu i wręczeniu trofeum zwycięzcom, uhonorowani zostaną uczestnicy rozgrywek o mistrzostwo Ligi Piłki Halowej MOS Old Boys.

Następnie (godz. 18:00) rozegrany zostanie drugi mecz finałowy, w którym zmierzą się Świątkowo i Martina Żnin. Po nim nagrody za zakończony sezon otrzymają drużyny walczące w Lidze Piłki Halowej MOS.

Od godziny 19:15 na terenie Stadionu Miejskiego im. Michała Joachimowskiego w Żninie zawodnicy, trenerzy i zaproszeni goście spędzać będą czas na biesiadzie przy grillu i napojach, na którą gorąco zapraszamy wszystkich fanów piłki nożnej!