VIP (200 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Mirosław Gatka
Urząd Miejski Żnin
0:33.6
2. Jerzy Śniadecki
MOS Żnin
0:37.0
3. Jerzy Krynicki
Gimnazjum 1 Żnin
0:40.2
4. Andrzej Kujawa
Rada Miejska Żnin
0:44.0

 

WETERANI (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Wojciech Urbanowski
UKS Jedynka Żnin
1:27.1
2. Grzegorz Myller
Żnin
1:43.3
3. Michał Krzyżaniak
Baszta Żnin
2:07.4

 

JUNIORZY (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Filip Śniadecki
Lotto Bydgostia WSG BP
1:25.8
. Marcin Szymański
UKS Jedynka Żnin
1:25.8
2. Mateusz Rekowski
Lotto Bydgostia WSG BP
1:29.2
3. Dawid Włodarczak
Lotto Bydgostia WSG BP
1:30.8
4. Dominik Kamiński
UKS Jedynka Żnin
1:35.0
5. Witold Wałecki
UKS Jedynka Żnin
1:42.9

 

JUNIORZY MŁODSI (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Dawid Orzechowski
UKS Jedynka Żnin
1:36.1
2. Jarosław Gwit
UKS Jedynka Żnin
1:53.8

 

JUNIORKI MŁODSZE (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Hanna Gramza
UKS Jedynka Żnin
1:58.8
2. Justyna Baran
UKS Jedynka Żnin
2:02.3

 

MŁODZICY (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Przemysław Myller
UKS Jedynka Żnin
1:50.8
2. Mateusz Kopterski
UKS Jedynka Żnin
1:51.5
3. Jarosław Bryzgalski
UKS Jedynka Żnin
1:55.9
4. Przemysław Dobrzykowski
UKS Jedynka Żnin
2:00.4
5. Szymon Zachaś
SP 1 Żnin
2:01.5
6. Paweł Wieczorek
SP 1 Żnin
2:02.7
7. Jakub Firlej
UKS Jedynka Żnin
2:03.2
8. Mateusz Berenda
SP 1 Żnin
2:05.6
. Piotr Gatka
UKS Jedynka Żnin
2:05.6
10. Mateusz Gic
SP 1 Żnin
2:07.3
11. Kamil Podobiński
SP 1 Żnin
2:11.3
12. Bartosz Piasecki
SP 1 Żnin
2:12.5
13. Patryk Walkowski
UKS Jedynka Żnin
2:12.8
14. Piotr Wielgolewski
SP 1 Żnin
2:13.4
15. Łukasz Milski
SP 1 Żnin
2:16.3
16. Mateusz Fijołek
SP 1 Żnin
2:18.9
17. Sławomir Jankowski
SP 1 Żnin
2:19.1
18. Adam Meller
SP 1 Żnin
2:23.9
19. Karol Kaczmarek
SP 1 Żnin
2:33.3

 

MŁODZICZKI (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Weronika Brycka
UKS Jedynka Żnin
2:03.8
2. Iwona Pawlesa
SP 1 Żnin
2:16.2
3. Martyna Kozak
SP 1 Żnin
2:19.7
4. Agnieszka Pawlak
SP 1 Żnin
2:20.0
5. Beata Ertman
SP 1 Żnin
2:22.2
6. Aneta Dąbrowska
SP 1 Żnin
2:27.4

 

CHŁOPCY – V KLASA (250 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Marek Kowalski
SP 1 Żnin
1:01.0
2. Jędrzej Gatka
SP 1 Żnin
1:02.3
3. Kornel Zatorski
SP 1 Żnin
1:03.0
4. Tomasz Jarmuż
SP 1 Żnin
1:04.3
5. Mateusz Wojciechowski
SP 1 Żnin
1:04.6
6. Wiktor Braciszewski
SP 1 Żnin
1:06.3

 

DZIEWCZYNKI – V KLASA (250 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Klaudia Wesołek
SP 1 Żnin
0:56.4
2. Zuzanna Śniadecka
SP 1 Żnin
1:01.8
3. Agnieszka Przewoda
SP 1 Żnin
1:02.7
4. Agata Reisner
SP 1 Żnin
1:04.0
5. Bogumiła Hałas
SP 1 Żnin
1:05.3
6. Joanna Boińska
SP 1 Żnin
1:06.0
7. Agnieszka Dziuba
SP 1 Żnin
1:10.9

 

CHŁOPCY – IV KLASA (250 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Krzysztof Gołaś
SP 1 Żnin
1:06.0
2. Michał Wielgolewski
SP 1 Żnin
1:12.6
3. Angelo Kwasek
SP 1 Żnin
1:15.5
4. Joachim Brzoza
SP 1 Żnin
1:16.5
5. Przemysław Walczak
SP 1 Żnin
1:19.1
6. Wojciech Wojda
SP 1 Żnin
1:20.2
7. Maciej Lisiecki
SP 1 Żnin
1:22.2

 

DZIEWCZYNKI – IV KLASA (250 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Martyna Książkiewicz
SP 1 Żnin
1:11.2
2. Natalia Bryzgalska
SP 1 Żnin
1:11.4
3. Klaudia Brzykcy
SP 1 Żnin
1:17.6