VIP (200 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Mirosław Gatka
Urząd Miejski Żnin
0:34.1
2. Jerzy Śniadecki
MOS Żnin
0:34.5
3. Andrzej Kurek
1 LO Żnin
0:36.0
4. Tomasz Płociński
PG 1 Żnin
0:38.0
5. Jacek Pietraszko
PG 1 Żnin
0:38.1
6. Piotr Gac
PG 1 Żnin
0:39.4
. Andrzej Kujawa
Urząd Wojewódzki
0:39.4
8. Sławomir Kujawa
PG 1 Żnin
0:43.3

 

WETERANI (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Wojciech Urbanowski
UKS Jedynka Żnin
1:30.8
2. Jerzy Śniadecki
MOS Żnin
1:51.0
3. Michał Krzyżaniak
Baszta Żnin
2:01.3

 

SENIORZY (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Marcin Szymański
UKS Jedynka Żnin
1:25.9

 

JUNIORZY (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Filip Śniadecki
Lotto Bydgostia WSG BP
1:24.7
2. Paweł Gatka
1 LO Żnin
1:32.8
3. Marcin Michna
1 LO Żnin
1:39.5
4. Witold Wałecki
UKS Jedynka Żnin
1:40.0

 

JUNIORZY MŁODSI (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Mateusz Kopterski
UKS Jedynka Żnin
1:42.9

 

JUNIORKI MŁODSZE (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Hanna Gramza
UKS Jedynka Żnin
1:50.3

 

MŁODZICY (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Przemysław Myller
PG 1 Żnin
1:47.2
2. Szymon Zachaś
PG 1 Żnin
1:51.0
3. Krzysztof Chałupniczak
SP 1 Żnin
1:57.1
4. Jędrzej Gatka
SP 1 Żnin
2:06.8
5. Jędrzej Strzelecki
PG 1 Żnin
2:07.8
6. Wiktor Braciszewski
SP 1 Żnin
2:08.1

 

MŁODZICZKI (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Klaudia Wesołek
SP 1 Żnin
2:00.4
2. Weronika Brycka
UKS Jedynka Żnin
2:03.6
3. Zuzanna Śniadecka
SP 1 Żnin
2:12.6
4. Joanna Boińska
SP 1 Żnin
2:13.0
5. Agnieszka Dziuba
SP 1 Żnin
2:25.3

 

CHŁOPCY – V KLASA (250 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Patryk Pietryszyn
UKS Jedynka Żnin
0:57.0
2. Hubert Kopterski
SP 1 Żnin
0:59.0
3. Damian Rymarkiewicz
SP 1 Żnin
1:04.4
4. Michał Wielgolewski
SP 1 Żnin
1:04.5
5. Tomasz Manikowski
SP 1 Żnin
1:24.7

 

DZIEWCZYNKI – V KLASA (250 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Natalia Bryzgalska
SP 1 Żnin
1:07.5

 

CHŁOPCY – IV KLASA (250 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Kacper Marczyński
SP 1 Żnin
1:04.9
2. Jarosław Wudziński
SP 1 Żnin
1:07.5
3. Patryk Boiński
SP 1 Żnin
1:11.0
4. Arkadiusz Świtalski
SP 1 Żnin
1:16.2
5. Adam Witucki
SP 1 Żnin
1:17.1
6. Sebastian Rymarkiewicz
SP 1 Żnin
1:17.3

 

DZIEWCZYNKI – IV KLASA (250 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Adrianna Książkiewicz
SP 1 Żnin
1:06.0
2. Adrianna Bednar
SP 1 Żnin
1:06.7
3. Teresa Majchrzak
SP 1 Żnin
1:08.1
4. Sandra Dolata
SP 1 Żnin
1:08.7
5. Daria Kaźmierczak
SP 1 Żnin
1:12.1
6. Dominika Koszel
SP 1 Żnin
1:17.6
7. Daria Pietras
SP 1 Żnin
1:19.0