VIP – kobiety (200 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Aleksandra Nowakowska
Urząd Miejski Żnin
0:48.6
2. Beata Gaik
Starostwo Powiatowe Żnin
0:51.6

 

VIP – mężczyźni (200 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Mirosław Gatka
Urząd Miejski Żnin
0:34.8
2. Jerzy Śniadecki
MOS Żnin
0:35.4
3. Tomasz Płociński
PG 2 Żnin
0:35.7
4. Jacek Pietraszko
UKS Jedynka Żnin
0:41.6

 

WETERANKI (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Katarzyna Pawłowska
KPP Żnin
2:00.0

 

WETERANI (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Wojciech Urbanowski
UKS Jedynka Żnin
1:35.5
2. Tomasz Płociński
PG 1 Żnin
1:51.8
3. Michał Krzyżaniak
Baszta Żnin
1:53.6

 

SENIORZY (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Michał Turek
niezrzeszony
1:52.0

 

JUNIORKI (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Hanna Gramza
UKS Jedynka Żnin
1:49.4

 

JUNIORZY (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Rafał Naliwajski
ZSP Żnin
1:39.3

 

JUNIORKI MŁODSZE (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Weronika Brycka
PG 3 Żnin
2:03.8
2. Aneta Dąbrowska
PG 3 Żnin
2:19.3

 

JUNIORZY MŁODSI (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Mateusz Kopterski
PG 3 Żnin
1:38.3
2. Przemysław Myller
UKS Jedynka Żnin
1:40.8
3. Mikołaj Łochowicz
PG 3 Żnin
1:41.1
4. Szymon Zachaś
UKS Jedynka Żnin
1:43.2
5. Mateusz Berenda
PG 3 Żnin
1:46.6

 

MŁODZICZKI (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Klaudia Wesołek
PG 3 Żnin
1:58.4
2. Aleksandra Szymczyk
PG 3 Żnin
2:03.2
3. Izabela Bauza
UKS Jedynka Żnin
2:04.3
4. Magdalena Andrzejewska
UKS Jedynka Żnin
2:09.1
5. Dominika Łochowicz
SP 1 Żnin
2:09.2
6. Natalia Bryzgalska
SP 1 Żnin
2:20.4

 

MŁODZICY (500 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Patryk Pietryszyn
SP 1 Żnin
1:45.4
2. Arkadiusz Bauza
UKS Jedynka Żnin
1:49.7
3. Krzysztof Chałupniczak
UKS Jedynka Żnin
1:50.3
4. Hubert Kopterski
UKS Jedynka Żnin
1:51.3
5. Paweł Kończal
UKS Jedynka Żnin
1:51.7
6. Łukasz Chałupniczak
UKS Jedynka Żnin
1:55.6
7. Arkadiusz Gąsiorowski
UKS Jedynka Żnin
2:01.2
8. Damian Rymarkiewicz
UKS Jedynka Żnin
2:02.4
9. Maciej Woźniak
SP 1 Żnin
2:12.5
10. Radosław Wudziński
SP 1 Żnin
2:14.3
11. Marcin Okoński
SP 1 Żnin
2:14.7
12. Angelo Kwasek
SP 1 Żnin
2:15.1
13. Damian Siwak
SP 1 Żnin
2:17.2
14. Edmund Dutkiewicz
SP 1 Żnin
2:18.3
15. Joachim Brzoza
SP 1 Żnin
2:24.4
16. Przemysław Walczak
SP 1 Żnin
2:26.1
17. Dawid Pawlicki
SP 1 Żnin
2:32.6

 

DZIEWCZĘTA – V KLASA (250 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Joanna Tarczyńska
SP 1 Żnin
1:02.0
2. Daria Antkowiak
SP 1 Żnin
1:15.2

 

CHŁOPCY – V KLASA (250 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Kacper Marczyński
SP 1 Żnin
0:59.2
2. Jarosław Wudziński
SP 1 Żnin
1:01.1
3. Patryk Boiński
SP 1 Żnin
1:03.8
4. Sebastian Rymarkiewicz
SP 1 Żnin
1:06.8
5. Karol Szymczak
SP 1 Żnin
1:12.4
6. Konrad Dołowy
SP 1 Żnin
1:12.5

 

DZIEWCZĘTA – IV KLASA (250 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Sandra Król
SP 1 Żnin
1:10.1
2. Nikola Żeglarska
SP 1 Żnin
1:12.1
3. Marta Skibińska
SP 1 Żnin
1:12.5
4. Marta Zenger
SP 1 Żnin
1:23.8
5. Julia Imbierowicz
SP 1 Żnin
1:26.1
6. Kamila Kołodziej
SP 1 Żnin
1:32.8

 

CHŁOPCY – IV KLASA (250 m)

Poz. Imię, nazwisko i klub Czas
1. Mikołaj Rajczakowski
SP 1 Żnin
1:02.2
2. Krzysztof Braciszewski
SP 1 Żnin
1:04.4
3. Dawid Koralewski
SP 1 Żnin
1:07.9
. Piotr Zdrojewski
SP 1 Żnin
1:07.9
5. Arkadiusz Grzechowiak
SP 1 Żnin
1:08.4
. Dariusz Ciepły
SP 1 Żnin
1:08.4
7. Wiktor Nowicki
SP 1 Żnin
1:14.2
8. Jakub Ligierski
SP 1 Żnin
1:21.2
9. Dawid Chyliński
SP 1 Żnin
1:25.7
10. Mateusz Erdman
SP 1 Żnin
1:29.1
11. Krzysztof Marczyński
SP 1 Żnin
1:37.7