20 października br. w sali Miejskiego Ośrodka Sportu w Żninie odbędzie się drugie spotkanie kapitanów drużyn biorących udział w tegorocznych rozgrywkach halowych w piłce siatkowej i nożnej.

Zebranie to będzie decydujące jeśli chodzi o zgłoszenie drużyn, ustalenie systemu rozgrywek oraz wstępnego terminarza. Po pierwszym spotkaniu chęć gry w Lidze Piłki Halowej MOS wyraziło aż 15 drużyn, jednak prawie na pewno aż tyle drużyn dopuszczonych nie zostanie, najprawdopodobniej ich liczba ograniczy się do 10-12 zespołów. W pierwszej kolejności przyjmowane będą zgłoszenie ekip, które brały czynny udział w sezonie 2010/2011.

W Lidze Piłki Halowej MOS Old Boys jak na razie występować ma 6 zespołów, ale niewykluczone, że ta ilość zwiększy się po ostatnim zebraniu. Z kolei w Żnińskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki zgłosiło się 9 drużyn i prawdopodobnie wszystkie zostaną dopuszczone do gry.

Program najbliższych zebrań:
18:30 – zebranie Ligi Piłki Halowej MOS
19:00 – zebranie Ligi Piłki Halowej MOS Old Boys
19:30 – zebranie Żnińskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Przypomnijmy, że początek rozgrywek ligowych, które odbywać się będą w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich zaplanowano na 4 listopada (dla piłki nożnej) i 5 listopada (dla siatkówki).

Organizatorem jest Marcin Jańczak z Miejskiego Ośrodka Sportu w Żninie.