Ostatnia aktualizacja: 26.05.2017

STYCZEŃ

4 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS – 13. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

11 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 10. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

13 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS – 14. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

14 stycznia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 8. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

14 stycznia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 8. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

15 stycznia
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w grze deblowej (Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

18 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 11. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

20 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS – 15. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

21 stycznia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 9. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

21 stycznia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 9. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

21 stycznia
Otwarte Mistrzostwa Żnina w szachach szybkich – 1. eliminacja (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

22 stycznia
Drużynowe Mistrzostwa Regionu w szachach – IV liga: Baszta MOS III Żnin – Chemik II Bydgoszcz (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

25 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 12. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

27 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS – 16. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

28 stycznia
„Wiosłowanie na ekranie” – Mistrzostwa Pałuk w wioślarstwie halowym (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

30 stycznia
Turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży (Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

31 stycznia
Otwarty turniej piłki nożnej dla młodzieży szkolnej – rocznik 2002 i młodsi (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

LUTY

1 lutego
Liga Piłki Halowej MOS – 17. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

3 lutego
IV Młodzieżowy Turniej Siatkówki (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

3 lutego
Liga Piłki Halowej MOS – 18. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

4 lutego
Turniej szachowy dla dzieci i młodzieży „Białe Wakacje 2017” (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

7 lutego
Otwarty turniej piłki nożnej dla młodzieży szkolnej – roczniki 2000 i 2001 (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

8 lutego
Liga Piłki Halowej MOS – 19. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

10 lutego
Liga Piłki Halowej MOS – 20. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

11 lutego
Otwarte Mistrzostwa Żnina w szachach szybkich – 2. eliminacja (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

12 lutego
Drużynowe Mistrzostwa Regionu w szachach – IV liga: Baszta MOS III Żnin – EMDEK Bydgoszcz (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

12 lutego
Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym – 1. turniej (Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

15 lutego
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 13. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

17 lutego
Szachowa Liga Powiatu Żnińskiego szkół ponadpodstawowych – 3. zjazd (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

17 lutego
Liga Piłki Halowej MOS – 21. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

18 lutego
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 10. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

18 lutego
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 10. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

18 lutego
Walentynkowy Turniej Szachowy (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

22 lutego
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 14. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

24 lutego
Liga Powiatu Żnińskiego Szkół Podstawowych w szachach
– 1. zjazd (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

24 lutego
Liga Piłki Halowej MOS – 22. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

25 lutego
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 11. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

25 lutego
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 11. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

MARZEC

1 marca
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 15. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

3 marca
Liga Piłki Halowej MOS – 23. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

8 marca
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 16. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

10 marca
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego Szkół Ponadpodstawowych (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

10 marca
Liga Piłki Halowej MOS – 24. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

11 marca
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 12. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

11 marca
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 12. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

12 marca
Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym – 2. turniej (Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

15 marca
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 17. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

17 marca
Liga Piłki Halowej MOS – 25. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

18 marca
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 13. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

18 marca
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 13. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

18 marca
Otwarte Mistrzostwa Żnina w szachach szybkich – 3. eliminacja (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

22 marca
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 18. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

24 marca
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych w szachach (Biblioteka w Barcinie)

24 marca
Liga Piłki Halowej MOS – 26. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

25 marca
Puchar Ligi Piłki Halowej MOS (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

25 marca
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 14. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

25 marca
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 14. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

26 marca
Drużynowe Mistrzostwa Regionu w szachach – IV liga: Baszta MOS III Żnin – Promień Kowalewo (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

KWIECIEŃ

1 kwietnia
Puchar Żnińskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

1 kwietnia
Puchar Żnińskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki Kobiet (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

1 kwietnia
Puchar Ligi Piłki Halowej MOS Old Boys (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

7 kwietnia
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół ponadgimnazjalnych w szachach (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

8 kwietnia
Otwarte Mistrzostwa Żnina w szachach szybkich – 4. eliminacja (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

9 kwietnia
Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym – 3. turniej (Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

19 kwietnia
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 1. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

21 kwietnia
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół ponadgimnazjalnych w szachach (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

21 kwietnia
Piłkarska Liga MOS Orlik – 1. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

22 kwietnia
IV Memoriał im. Tadeusza Dobaczewskiego w szachach szybkich (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

26 kwietnia
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 2. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

28 kwietnia
Szachowa Liga Powiatu Żnińskiego szkół ponadpodstawowych w szachach – 3. zjazd (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

28 kwietnia
Piłkarska Liga MOS Orlik – 2. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

29 kwietnia
Regaty Kajakowe Jezior Pałuckich (Port Żnin, ul. Szkolna)

MAJ

1 maja
Turniej siatkówki plażowej o Puchar Burmistrza Żnina (Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

2 maja
Turniej Szachowy z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja (Plac Wolności w Żninie)

5 maja
Liga Powiatu Żnińskiego Szkół Podstawowych w szachach – 2. zjazd (Sala MOS ul. Gnieźnieńska)

5 maja
Piłkarska Liga MOS Orlik – 3. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

6 maja
Otwarte Mistrzostwa Żnina w szachach szybkich – 5. eliminacja (Sala MOS ul. Gnieźnieńska)

10 maja
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 4. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

12 maja
Liga Powiatu Żnińskiego Szkół Podstawowych w Szachach – 3. zjazd (Hala sportowa w Gąsawie, ul. Leszka Białego)

12 maja
Piłkarska Liga MOS Orlik – 4. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

17 maja
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 5. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

19 maja
Szachowa Liga Powiatu Żnińskiego szkół ponadpodstawowych w szachach – 4. zjazd (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

19 maja
Piłkarska Liga MOS Orlik – 5. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

20 maja
IX Otwarte Mistrzostwa Żnina w nordic walking (Park nad Jeziorem Małym Żnińskim)

24 maja
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 6. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

26 maja
Piłkarska Liga MOS Orlik – 6. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

29 maja
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 3. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

31 maja
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 7. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

CZERWIEC

1 czerwca
Turniej Szachowy z okazji Dnia Dziecka (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

2 czerwca
Piłkarska Liga MOS Orlik – 7. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

7 czerwca
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 8. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

9 czerwca
Piłkarska Liga MOS Orlik – 8. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

16 czerwca
Piłkarska Liga MOS Orlik – 9. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

17 czerwca
Turniej piłki nożnej sołectw (Boisko w Słębowie)

18 czerwca
Rodzinne Igrzyska (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

21 czerwca
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 9. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

23 czerwca
Piłkarska Liga MOS Orlik – 10. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

24 czerwca
Otwarte Mistrzostwa Żnina w szachach szybkich – 6. eliminacja (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

24-25 czerwca
Motorowodne Mistrzostwa Europy w klasie OSY-400 (Jezioro Małe Żnińskie)

28 czerwca
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 10. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

30 czerwca
Dzień na Skate Parku (Skate Park, ul. Gnieźnieńska)

30 czerwca
Piłkarska Liga MOS Orlik – 11. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

LIPIEC

1 lipca
Grand Prix Żnina w siatkówce plażowej – 1. turniej (Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

2 lipca
Szachowy Puchar Lata – 1. turniej (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

4 lipca
Turniej piłki nożnej „dzikich drużyn” (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

7 lipca
Mistrzostwa Żnina Juniorów w tenisie ziemnym – 1. turniej (Kort, ul. Szkolna)

9 lipca
Wakacje na sportowo – turnieje dla dzieci pozostających w mieście (Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

15 lipca
Grand Prix Żnina w siatkówce plażowej – 2. turniej (Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

15-16 lipca
Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym – slalom (Jezioro Małe Żnińskie)

27 lipca
Mistrzostwa Żnina Juniorów w tenisie ziemnym – 2. turniej (Kort, ul. Szkolna)

29 lipca
Grand Prix Żnina w siatkówce plażowej – 3. turniej (Stadion ul. Gnieźnieńska)

29 lipca
Otwarte Mistrzostwa Żnina w szachach szybkich – 7. eliminacja (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

30 lipca
Szachowy Puchar Lata – 2. turniej (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

30 lipca
Regaty Kajakowe o „Miecz Diabła Weneckiego” (Żnin – Skarbienice – Wenecja)

SIERPIEŃ

3 sierpnia
Mistrzostwa Żnina Juniorów w tenisie ziemnym – 3. turniej (Kort, ul. Szkolna)

5 sierpnia
Otwarte Mistrzostwa Żnina w szachach szybkich – 8. eliminacja (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

6 sierpnia
Szachowy Puchar Lata – 3. turniej (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

6 sierpnia
Wakacje na sportowo (Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

12 sierpnia
Grand Prix Żnina w siatkówce plażowej – 4. turniej (Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

18 sierpnia
Piłkarska Liga MOS Orlik – 12. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

21 sierpnia
Piłkarska Liga MOS Orlik – 13. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

24 sierpnia
Mistrzostwa Żnina Juniorów w tenisie ziemnym – 4. turniej (Kort, ul. Szkolna)

25 sierpnia
Dzień na Skate Parku (Skate Park, ul. Gnieźnieńska)

25 sierpnia
Piłkarska Liga MOS Orlik – 14. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

26 sierpnia
Grand Prix Żnina w siatkówce plażowej – 5. turniej (Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

26 sierpnia
Szachowy Puchar Lata – 4. turniej (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

27 sierpnia
Deblowe Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w tenisie ziemnym (Kort, ul. Szkolna)

28 sierpnia
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 11. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

30 sierpnia
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 12. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

WRZESIEŃ

1 września
Piłkarska Liga MOS Orlik – 15. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

5 września
Regaty Żeglarskie o „Puchar Lata” w klasie Optymist (Port Żnin)

6 września
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 13. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

8 września
Piłkarska Liga MOS Orlik – 16. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

9 września
III Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w siatkówce plażowej (Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

11 września
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 14. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

13 września
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 15. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

15 września
Piłkarska Liga MOS Orlik – 17. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

17 września
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w grze deblowej (Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

20 września
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 16. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

23 września
Piłkarska Liga MOS Orlik – 18. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

27 września
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 17. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

30 września
Otwarte Mistrzostwa Żnina w szachach szybkich – 9. eliminacja (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

30 września
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – 18. kolejka (Orlik, ul. Gnieźnieńska)

PAŹDZIERNIK

8 października
Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym – 4. turniej (Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

14 października
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 1. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

14 października
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 1. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

18 października
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 1. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

20 października
Liga Piłki Halowej MOS – 1. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

21 października
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 2. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

21 października
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 2. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

21 października
Otwarte Mistrzostwa Żnina w szachach szybkich – 10. eliminacja (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

25 października
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 2. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

27 października
Liga Piłki Halowej MOS – 2. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

28 października
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 3. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

28 października
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 3. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

LISTOPAD

3 listopada
Liga Piłki Halowej MOS – 3. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

4 listopada
Otwarte Mistrzostwa Żnina w szachach szybkich – 11. eliminacja (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

8 listopada
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 3. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

10 listopada
Liga Piłki Halowej MOS – 4. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

15 listopada
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 4. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

17 listopada
Szachowa Liga Powiatu Żnińskiego szkół ponadpodstawowych – 1. zjazd (Sala MOS ul. Gnieźnieńska)

17 listopada
Liga Piłki Halowej MOS – 5. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

18 listopada
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 4. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

18 listopada
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 4. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

19 listopada
Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym – 5. turniej (Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

22 listopada
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 5. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

24 listopada
Liga Piłki Halowej MOS – 6. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

25 listopada
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 5. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

25 listopada
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 5. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

29listopada
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 6. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

GRUDZIEŃ

1 grudnia
Liga Piłki Halowej MOS – 7. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

2 grudnia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 6. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

2 grudnia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 6. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

2 grudnia
Mikołajkowy Turniej Szachowy (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

6 grudnia
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 7. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

8 grudnia
Szachowa Liga Powiatu Żnińskiego Szkół Ponadpodstawowych – 2. zjazd (Sala MOS ul. Gnieźnieńska)

8 grudnia
Liga Piłki Halowej MOS – 8. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

9 grudnia
Otwarte Mistrzostwa Żnina w szachach szybkich – 12. eliminacja (Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

9 grudnia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 7. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

9 grudnia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 7. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

10 grudnia
Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym – 6. turniej (Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

13 grudnia
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 8. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

15 grudnia
Liga Piłki Halowej MOS – 9. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

16 grudnia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 8. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

16 grudnia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 8. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

20 grudnia
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 9. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

22 grudnia
Liga Piłki Halowej MOS – 10. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

23 grudnia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 9. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

23 grudnia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 9. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

27 grudnia
Liga Piłki Halowej MOS – 11. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)

29 grudnia
Liga Piłki Halowej MOS – 12. kolejka (Hala LO, ul. Sienkiewicza)