Ostatnia aktualizacja: 18.03.2019

2 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS – 11. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

4 stycznia
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych w szachach – klasy VII-VIII i gimnazja
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

4 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS – 12. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

5 stycznia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 3. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

7 stycznia
I Indywidualne Mistrzostwa Żnina w Baśkę sportową
(Żniński Dom Kultury, ul. Pocztowa)

9 stycznia
Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych w szachach – klasy I-VI
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

9 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 10. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

11 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS – 13. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

12 stycznia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 5. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

13 stycznia
Deblowe Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym
(Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

16 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS – 14. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

18 stycznia
VI Młodzieżowy Turniej Siatkówki
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

18 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS – 15. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

19 stycznia
Wiosłowanie na ekranie – zawody na ergometrze
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

19 stycznia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 4. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

23 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS – 16. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

25 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS – 17. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

26 stycznia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 6. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

26 stycznia
Turniej szachowy „Białe Wakacje”
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

27 stycznia
Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym – 1. turniej
(Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

27 stycznia
Drużynowe Mistrzostwa Regionu w szachach – III liga: Baszta MOS Żnin – Rzemiosło POZKAL Inowrocław
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

30 stycznia
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 11. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

1 lutego
Liga Piłki Halowej MOS – 18. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

2 lutego
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 6. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

6 lutego
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 12. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

8 lutego
Liga Piłki Halowej MOS – 19. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

9 lutego
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 7. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

9 lutego
Mistrzostwa Żnina w Baśkę sportową – 1. turniej
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

13 lutego
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 13. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

15 lutego
Liga Piłki Halowej MOS – 20. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

16 lutego
Turniej szachowy „Cztery Pory Roku – Zima”
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

16 lutego
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 8. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

17 lutego
Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym – 2. turniej
(Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

17 lutego
Drużynowe Mistrzostwa Regionu w szachach – III liga: Baszta MOS Żnin – AZS UMK Toruń
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

20 lutego
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 14. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

21 lutego
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 7. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

22 lutego
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego szkół podstawowych w szachach
(Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin, ul. Wojska Polskiego)

22 lutego
Liga Piłki Halowej MOS – 21. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

27 lutego
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 15. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

1 marca
Liga Piłki Halowej MOS – 22. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

2 marca
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 9. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

3 marca
Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym – 3. turniej
(Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

6 marca
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 16. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

8 marca
Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego – 1/8 finału
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

9 marca
Mistrzostwa Żnina w Baśkę sportową – 2. turniej
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

13 marca
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 17. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

15 marca
Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego – ćwierćfinały
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

15 marca
Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu – 1/8 finału
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

16 marca
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 8. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

17 marca
Drużynowe Mistrzostwa Regionu w szachach – III liga: Baszta MOS Żnin – Gambit Świecie
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

20 marca
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – 18. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

22 marca
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu szkół średnich w szachach
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

22 marca
Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu – ćwierćfinały
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

23 marca
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – 10. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

29 marca
Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego – półfinały
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

29 marca
Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu – półfinały
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

30 marca
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 9. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

5 kwietnia
Finały Pucharów Dyrektora I LO i MOS-u Żnin + zakończenie sezonu 2018/2019 LPH MOS
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

6 kwietnia
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – 10. kolejka
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

7 kwietnia
Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym – 4. turniej
(Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

12 kwietnia
VI Memoriał Tadeusza Dobaczewskiego w szachach szybkich
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

13 kwietnia
Puchar Żnińskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki + zakończenie sezonu
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

13 kwietnia
Mistrzostwa Żnina w Baśkę sportową – 3. turniej
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

14 kwietnia
Drużynowe Mistrzostwa Regionu w szachach – III liga: Baszta MOS Żnin – Rotmistrz Grudziądz
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

28 kwietnia
Otwarcie sezonu turystycznego „Wszystkie drogi prowadzą do Wenecji”
(Port Żnin, ul. Szkolna)

kwiecień – czerwiec
Piłkarska Liga MOS Orlik – I runda
(Orlik, ul. Gnieźnieńska)

kwiecień – czerwiec
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – I runda
(Orlik, ul. Gnieźnieńska)

1 maja
Turniej siatkówki plażowej z okazji 15-lecia Polski w Unii Europejskiej
(Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

2 maja
Majowy Turniej Szachowy
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

4 maja
Turniej siatkówki plażowej mikstów o Puchar Starosty Żnińskiego
(Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

5 maja
I Regaty Kajakowe po Jeziorze Żnińskim małym w kategorii Open
(Port Żnin, ul. Szkolna)

10 maja
Turniej szachowy „Cztery Pory Roku – Wiosna”
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

25 maja
XI Otwarte Mistrzostwa Żnina w nordic walking
(Park nad Jeziorem Żnińskim Małym, ul. Szkolna)

1-2 czerwca
Dzień Dziecka, regaty kajakowe po Jeziorze Żnińskim Małym (dziecko + dorosły)
(Port Żnin, ul. Szkolna)

22 czerwca
Grand Prix Żnina w siatkówce plażowej – 1. turniej
(Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

23 czerwca
Pałucki Maraton Pływacki
(Port Żnin, ul. Szkolna)

29-30 czerwca
Motorowodne Mistrzostwa Europy w klasach O-125 i O-700
(Jezioro Żnińskie Małe, ul. Szkolna)

6 lipca
Grand Prix Żnina w siatkówce plażowej – 2. turniej
(Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

6 lipca
Turniej szachowy „Cztery Pory Roku – Lato”
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

13 lipca
Szachowy Puchar Lata – 1. turniej
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

19 lipca
Szachowy Puchar Lata – 2. turniej
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

20 lipca
Grand Prix Żnina w siatkówce plażowej – 3. turniej
(Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

28 lipca
Regaty Kajakowe o Miecz Diabła Weneckiego
(Port Żnin, ul. Szkolna)

10 sierpnia
Szachowy Puchar Lata – 3. turniej
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

11 sierpnia
II Regaty Kajakowe wokół wyspy po Jeziorze Żnińskim Małym
(Port Żnin, ul. Szkolna)

17 sierpnia
Grand Prix Żnina w siatkówce plażowej – 4. turniej
(Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

25 sierpnia
Deblowe Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w tenisie ziemnym
(Kort tenisowy, ul. Szkolna)

31 sierpnia
Grand Prix Żnina w siatkówce plażowej – 5. turniej
(Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

sierpień – październik
Piłkarska Liga MOS Orlik – II runda
(Orlik, ul. Gnieźnieńska)

sierpień – październik
Piłkarska Liga MOS Orlik Old Boys – II runda
(Orlik, ul. Gnieźnieńska)

1 września
IV Wyścig Kolarski Pałuki Tour
(Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

14 września
V Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w siatkówce plażowej
(Stadion Miejski, ul. Gnieźnieńska)

22 września
Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym – 5. turniej
(Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

12 października
Turniej szachowy „Cztery Pory Roku – Jesień”
(Sala MOS, ul. Gnieźnieńska)

20 października
Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym – 6. turniej
(Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

październik – grudzień
Liga Piłki Halowej MOS – I runda
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

październik – grudzień
Liga Piłki Halowej MOS Old Boys – I runda
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

17 listopada
Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym – 7. turniej
(Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)

listopad – grudzień
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki – I runda
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

listopad – grudzień
Żnińska Amatorska Liga Siatkówki Kobiet – I runda
(Hala I LO, ul. Sienkiewicza)

8 grudnia
Mistrzostwa Żnina w tenisie stołowym – 8. turniej
(Sala SP 2, ul. W. Pieniężnej)