Aktualna tabela

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki Z R P
1. Sami Swoi 17 41 91:43 13 2 2
2. Passio Team 17 39 79:55 13 0 4
3. Stanbud 17 36 87:42 12 0 5
4. Sołectwo Słębowo 17 36 67:38 11 3 3
5. Straż Pożarna 17 24 53:48 7 3 7
6. Maja Trans Sped 17 20 44:50 6 2 9
7. Budowlani 17 20 52:64 6 2 9
8. Marcus Chodaki 17 16 42:64 4 4 9
9. Chomętowo 17 12 42:70 3 3 11
10. Młodocin 17 1 12:85 0 1 16

Terminarz i wyniki

I kolejka (17 października 2018)
18:00 Marcus Chodaki – Passio Team 2:5 (1:3)
18:35 Sołectwo Słębowo – Młodocin 4:2 (1:1)
19:10 Stanbud – Straż Pożarna 1:4 (1:2)
19:45 Chomętowo – Maja Trans Sped 2:4 (1:1)
20:20 Sami Swoi – Budowlani 8:1 (4:0)

II kolejka (24 października 2018)
18:00 Chomętowo – Młodocin 6:0 (2:0)
18:35 Stanbud – Sami Swoi 1:4 (1:2)
19:10 Budowlani – Sołectwo Słębowo 0:5 (0:3)
19:45 Marcus Chodaki – Straż Pożarna 2:2 (1:0)
20:20 Passio Team – Maja Trans Sped 4:5 (1:4)

III kolejka (7 listopada 2018)
18:00 Straż Pożarna – Passio Team 5:7 (3:3)
18:35 Sami Swoi – Chomętowo 8:1 (5:1)
19:10 Młodocin – Marcus Chodaki 0:3 (0:1)
19:45 Sołectwo Słębowo – Stanbud 4:3 (1:1)
20:20 Maja Trans Sped – Budowlani 3:3 (2:0)

IV kolejka (14 listopada 2018)
18:00 Budowlani – Stanbud 6:5 (1:2)
18:35 Chomętowo – Sołectwo Słębowo 3:8 (2:5)
19:10 Passio Team – Młodocin 6:1 (2:1)
19:45 Marcus Chodaki – Sami Swoi 0:3 (0:0)
20:20 Maja Trans Sped – Straż Pożarna 0:1 (0:0)

V kolejka (21 listopada 2018)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 0:6 (0:1)
18:35 Straż Pożarna – Budowlani 4:1 (2:0)
19:10 Sołectwo Słębowo – Marcus Chodaki 2:1 (0:1)
19:45 Sami Swoi – Passio Team 3:7 (2:2)
20:20 Stanbud – Chomętowo 7:2 (4:1)

VI kolejka (28 listopada 2018)
18:00 Budowlani – Chomętowo 2:3 (0:0)
18:35 Maja Trans Sped – Sami Swoi 1:3 (0:2)
19:10 Passio Team – Sołectwo Słębowo 2:6 (1:2)
19:45 Straż Pożarna – Młodocin 2:1 (0:0)
20:20 Marcus Chodaki – Stanbud 3:9 (1:3)

VII kolejka (5 grudnia 2018)
18:00 Stanbud – Passio Team 7:4 (2:2)
18:35 Młodocin – Budowlani 1:4 (0:1)
19:10 Sami Swoi – Straż Pożarna 5:1 (3:1)
19:45 Sołectwo Słębowo – Maja Trans Sped 3:2 (3:2)
20:20 Chomętowo – Marcus Chodaki 3:3 (1:0)

VIII kolejka (12 grudnia 2018)
18:00 Straż Pożarna – Sołectwo Słębowo 1:5 (0:3)
18:35 Passio Team – Chomętowo 3:1 (3:0)
19:10 Maja Trans Sped – Stanbud 1:6 (1:2)
19:45 Budowlani – Marcus Chodaki 5:2 (2:2)
20:20 Młodocin – Sami Swoi 2:7 (0:5)

IX kolejka (19 grudnia 2018)
18:00 Młodocin – Stanbud 0:6 (0:2)
18:35 Passio Team – Budowlani 2:1 (0:1)
19:10 Straż Pożarna – Chomętowo 6:1 (2:0)
19:45 Maja Trans Sped – Marcus Chodaki 2:5 (1:1)
20:20 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 4:3 (1:1)

X kolejka (9 stycznia 2019)
18:00 Marcus Chodaki – Passio Team 1:5 (0:2)
18:35 Sołectwo Słębowo – Młodocin 7:0 (3:0)
19:10 Stanbud – Straż Pożarna 6:2 (3:1)
19:45 Chomętowo – Maja Trans Sped 3:5 (1:1)
20:20 Sami Swoi – Budowlani 9:3 (4:1)

XI kolejka (30 stycznia 2019)
18:00 Chomętowo – Młodocin 2:1 (1:1)
18:35 Stanbud – Sami Swoi 4:7 (2:1)
19:10 Budowlani – Sołectwo Słębowo 2:2 (2:2)
19:45 Marcus Chodaki – Straż Pożarna 0:6 (0:2)
20:20 Passio Team – Maja Trans Sped 4:2 (0:2)

XII kolejka (6 lutego 2019)
18:00 Straż Pożarna – Passio Team 4:5 (1:1)
18:35 Młodocin – Marcus Chodaki 1:1 (1:0)
19:10 Sami Swoi – Chomętowo 3:3 (3:3)
19:45 Sołectwo Słębowo – Stanbud 1:5 (0:1)
20:20 Maja Trans Sped – Budowlani 5:3 (4:1)

XIII kolejka (13 lutego 2019)
18:00 Budowlani – Stanbud 3:12 (1:8)
18:35 Chomętowo – Sołectwo Słębowo 1:1 (0:1)
19:10 Passio Team – Młodocin 7:2 (2:1)
19:45 Marcus Chodaki – Sami Swoi 7:7 (5:1)
20:20 Maja Trans Sped – Straż Pożarna 1:1 (1:0)

XIV kolejka (20 lutego 2019)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 0:2 (0:1)
18:35 Straż Pożarna – Budowlani 1:2 (0:2)
19:10 Sołectwo Słębowo – Marcus Chodaki 6:3 (5:2)
19:45 Sami Swoi – Passio Team 1:4 (0:1)
20:20 Stanbud – Chomętowo 4:3 (3:3)

XV kolejka (27 lutego 2019)
18:00 Budowlani – Chomętowo 6:1 (2:1)
18:35 Maja Trans Sped – Sami Swoi 3:5 (0:3)
19:10 Passio Team – Sołectwo Słębowo 5:4 (3:3)
19:45 Straż Pożarna – Młodocin 9:0 (4:0)
20:20 Marcus Chodaki – Stanbud 1:3 (1:2)

XVI kolejka (6 marca 2019)
18:00 Stanbud – Passio Team 5:0 (2:0)
18:35 Młodocin – Budowlani 1:7 (1:1)
19:10 Sami Swoi – Straż Pożarna 8:2 (5:0)
19:45 Sołectwo Słębowo – Maja Trans Sped 4:2 (2:0)
20:20 Chomętowo – Marcus Chodaki 2:4 (1:3)

XVII kolejka (13 marca 2019)
18:00 Straż Pożarna – Sołectwo Słębowo 2:2 (1:1)
18:35 Passio Team – Chomętowo 9:5 (4:1)
19:10 Maja Trans Sped – Stanbud 0:3 (0:2)
19:45 Budowlani – Marcus Chodaki 3:4 (1:1)
20:20 Młodocin – Sami Swoi 0:6 (0:3)

XVIII kolejka (20 marca 2019)
18:00 Młodocin – Stanbud
18:35 Passio Team – Budowlani
19:10 Straż Pożarna – Chomętowo
19:45 Maja Trans Sped – Marcus Chodaki
20:20 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo