Końcowa tabela

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki Z R P
1. Sami Swoi 18 44 94:45 14 2 2
2. Passio Team 18 42 83:58 14 0 4
3. Stanbud 18 39 95:43 13 0 5
4. Sołectwo Słębowo 18 36 69:41 11 3 4
5. Straż Pożarna 18 24 56:52 7 3 8
6. Maja Trans Sped 18 23 51:51 7 2 9
7. Budowlani 18 20 55:68 6 2 10
8. Marcus Chodaki 18 16 43:71 4 4 10
9. Chomętowo 18 15 46:73 4 3 11
10. Młodocin 18 1 13:93 0 1 17

Terminarz i wyniki

I kolejka (17 października 2018)
18:00 Marcus Chodaki – Passio Team 2:5 (1:3)
18:35 Sołectwo Słębowo – Młodocin 4:2 (1:1)
19:10 Stanbud – Straż Pożarna 1:4 (1:2)
19:45 Chomętowo – Maja Trans Sped 2:4 (1:1)
20:20 Sami Swoi – Budowlani 8:1 (4:0)

II kolejka (24 października 2018)
18:00 Chomętowo – Młodocin 6:0 (2:0)
18:35 Stanbud – Sami Swoi 1:4 (1:2)
19:10 Budowlani – Sołectwo Słębowo 0:5 (0:3)
19:45 Marcus Chodaki – Straż Pożarna 2:2 (1:0)
20:20 Passio Team – Maja Trans Sped 4:5 (1:4)

III kolejka (7 listopada 2018)
18:00 Straż Pożarna – Passio Team 5:7 (3:3)
18:35 Sami Swoi – Chomętowo 8:1 (5:1)
19:10 Młodocin – Marcus Chodaki 0:3 (0:1)
19:45 Sołectwo Słębowo – Stanbud 4:3 (1:1)
20:20 Maja Trans Sped – Budowlani 3:3 (2:0)

IV kolejka (14 listopada 2018)
18:00 Budowlani – Stanbud 6:5 (1:2)
18:35 Chomętowo – Sołectwo Słębowo 3:8 (2:5)
19:10 Passio Team – Młodocin 6:1 (2:1)
19:45 Marcus Chodaki – Sami Swoi 0:3 (0:0)
20:20 Maja Trans Sped – Straż Pożarna 0:1 (0:0)

V kolejka (21 listopada 2018)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 0:6 (0:1)
18:35 Straż Pożarna – Budowlani 4:1 (2:0)
19:10 Sołectwo Słębowo – Marcus Chodaki 2:1 (0:1)
19:45 Sami Swoi – Passio Team 3:7 (2:2)
20:20 Stanbud – Chomętowo 7:2 (4:1)

VI kolejka (28 listopada 2018)
18:00 Budowlani – Chomętowo 2:3 (0:0)
18:35 Maja Trans Sped – Sami Swoi 1:3 (0:2)
19:10 Passio Team – Sołectwo Słębowo 2:6 (1:2)
19:45 Straż Pożarna – Młodocin 2:1 (0:0)
20:20 Marcus Chodaki – Stanbud 3:9 (1:3)

VII kolejka (5 grudnia 2018)
18:00 Stanbud – Passio Team 7:4 (2:2)
18:35 Młodocin – Budowlani 1:4 (0:1)
19:10 Sami Swoi – Straż Pożarna 5:1 (3:1)
19:45 Sołectwo Słębowo – Maja Trans Sped 3:2 (3:2)
20:20 Chomętowo – Marcus Chodaki 3:3 (1:0)

VIII kolejka (12 grudnia 2018)
18:00 Straż Pożarna – Sołectwo Słębowo 1:5 (0:3)
18:35 Passio Team – Chomętowo 3:1 (3:0)
19:10 Maja Trans Sped – Stanbud 1:6 (1:2)
19:45 Budowlani – Marcus Chodaki 5:2 (2:2)
20:20 Młodocin – Sami Swoi 2:7 (0:5)

IX kolejka (19 grudnia 2018)
18:00 Młodocin – Stanbud 0:6 (0:2)
18:35 Passio Team – Budowlani 2:1 (0:1)
19:10 Straż Pożarna – Chomętowo 6:1 (2:0)
19:45 Maja Trans Sped – Marcus Chodaki 2:5 (1:1)
20:20 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 4:3 (1:1)

X kolejka (9 stycznia 2019)
18:00 Marcus Chodaki – Passio Team 1:5 (0:2)
18:35 Sołectwo Słębowo – Młodocin 7:0 (3:0)
19:10 Stanbud – Straż Pożarna 6:2 (3:1)
19:45 Chomętowo – Maja Trans Sped 3:5 (1:1)
20:20 Sami Swoi – Budowlani 9:3 (4:1)

XI kolejka (30 stycznia 2019)
18:00 Chomętowo – Młodocin 2:1 (1:1)
18:35 Stanbud – Sami Swoi 4:7 (2:1)
19:10 Budowlani – Sołectwo Słębowo 2:2 (2:2)
19:45 Marcus Chodaki – Straż Pożarna 0:6 (0:2)
20:20 Passio Team – Maja Trans Sped 4:2 (0:2)

XII kolejka (6 lutego 2019)
18:00 Straż Pożarna – Passio Team 4:5 (1:1)
18:35 Młodocin – Marcus Chodaki 1:1 (1:0)
19:10 Sami Swoi – Chomętowo 3:3 (3:3)
19:45 Sołectwo Słębowo – Stanbud 1:5 (0:1)
20:20 Maja Trans Sped – Budowlani 5:3 (4:1)

XIII kolejka (13 lutego 2019)
18:00 Budowlani – Stanbud 3:12 (1:8)
18:35 Chomętowo – Sołectwo Słębowo 1:1 (0:1)
19:10 Passio Team – Młodocin 7:2 (2:1)
19:45 Marcus Chodaki – Sami Swoi 7:7 (5:1)
20:20 Maja Trans Sped – Straż Pożarna 1:1 (1:0)

XIV kolejka (20 lutego 2019)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 0:2 (0:1)
18:35 Straż Pożarna – Budowlani 1:2 (0:2)
19:10 Sołectwo Słębowo – Marcus Chodaki 6:3 (5:2)
19:45 Sami Swoi – Passio Team 1:4 (0:1)
20:20 Stanbud – Chomętowo 4:3 (3:3)

XV kolejka (27 lutego 2019)
18:00 Budowlani – Chomętowo 6:1 (2:1)
18:35 Maja Trans Sped – Sami Swoi 3:5 (0:3)
19:10 Passio Team – Sołectwo Słębowo 5:4 (3:3)
19:45 Straż Pożarna – Młodocin 9:0 (4:0)
20:20 Marcus Chodaki – Stanbud 1:3 (1:2)

XVI kolejka (6 marca 2019)
18:00 Stanbud – Passio Team 5:0 (2:0)
18:35 Młodocin – Budowlani 1:7 (1:1)
19:10 Sami Swoi – Straż Pożarna 8:2 (5:0)
19:45 Sołectwo Słębowo – Maja Trans Sped 4:2 (2:0)
20:20 Chomętowo – Marcus Chodaki 2:4 (1:3)

XVII kolejka (13 marca 2019)
18:00 Straż Pożarna – Sołectwo Słębowo 2:2 (1:1)
18:35 Passio Team – Chomętowo 9:5 (4:1)
19:10 Maja Trans Sped – Stanbud 0:3 (0:2)
19:45 Budowlani – Marcus Chodaki 3:4 (1:1)
20:20 Młodocin – Sami Swoi 0:6 (0:3)

XVIII kolejka (20 marca 2019)
18:00 Młodocin – Stanbud 1:8 (0:2)
18:35 Passio Team – Budowlani 4:3 (0:0)
19:10 Straż Pożarna – Chomętowo 3:4 (1:2)
19:45 Maja Trans Sped – Marcus Chodaki 7:1 (5:0)
20:20 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 3:2 (2:2)

 

Klasyfikacja strzelców

1. Łukomski Dawid Stanbud 49
2. Milejczak Jarosław Passio Team 32
3. Mróz Radosław Sami Swoi 24
4. Heinich Daniel Sami Swoi 22
5. Ratajczak Piotr Chomętowo 21
6. Pawłowski Marek Sami Swoi 16
7. Kaźmierczak Piotr Sami Swoi 15
8. Zimny Grzegorz Sołectwo Słębowo 14
9. Kośmider Piotr Straż Pożarna 13
Krygier Rafał Passio Team 13
11. Dupeczak Marcin Marcus Chodaki 12
Łasut Mariusz Sołectwo Słębowo 12
Maciejewski Rafał Maja Trans Sped 12
Szalkowski Bartosz Budowlani 12
Witkowski Tomasz Passio Team 12
16. Guściora Mariusz Maja Trans Sped 11
Kranz Leszek Stanbud 11
Lisiecki Andrzej Straż Pożarna 11
19. Bąbka Dariusz Chomętowo 10
Gawron Michał Straż Pożarna 10
Komasa Błażej Sołectwo Słębowo 10
Mielcarz Emil Budowlani 10
23. Branicki Jarosław Sołectwo Słębowo 9
Maksym Sławomir Stanbud 9
Sztanga Jarosław Sami Swoi 9
26. Dżażdżyński Sebastian Chomętowo 8
27. Ciemnieniewski Tomasz Marcus Chodaki 7
Klucz Karol Passio Team 7
Kolasa Dawid Marcus Chodaki 7
Malerowicz Cezary Passio Team 7
Mucha Piotr Budowlani 7
Pierzyński Tomasz Stanbud 7
Przybylak Arkadiusz Maja Trans Sped 7
Sudak Sebastian Budowlani 7
35. Kubiak Krzysztof Marcus Chodaki 6
Kuczma Michał Stanbud 6
Naszko Bartłomiej Budowlani 6
Szypowski Robert Sołectwo Słębowo 6
39. Drabik Adrian Marcus Chodaki 5
Gawron Maciej Straż Pożarna 5
Grabowski Rafał Budowlani 5
Krupiński Jacek Stanbud 5
Marczyński Eugeniusz Maja Trans Sped 5
Nowaczyk Roman Sołectwo Słębowo 5
Pituła Jarosław Sołectwo Słębowo 5
Sławski Piotr Sołectwo Słębowo 5
Strykowski Marcin Stanbud 5
Witkowski Dariusz Passio Team 5
49. Górka Mirosław Sraż Pożarna 4
Kaczmarek Roman Sami Swoi 4
Katafiasz Sławomir Sami Swoi 4
Piechowiak Ryszard Marcus Chodaki 4
Szypowski Adam Młodocin 4
Wojdyński Tomasz Straż Pożarna 4
55. Chojnacki Dariusz Passio Team 3
Dominiak Krzysztof Straż Pożarna 3
Gawron Łukasz Straż Pożarna 3
Kapuściński Sławomir Maja Trans Sped 3
Mężydło Paweł Maja Trans Sped 3
Och Mariusz Maja Trans Sped 3
Wawrzyński Sławomir Budowlani 3
Weszka Rafał Maja Trans Sped 3
63. Bizoń Marcin Budowlani 2
Cegiełka Jakub Passio Team 2
Dudek Mariusz Młodocin 2
Krakowiak Piotr Młodocin 2
Mazur Maciej Stanbud 2
Murawski Piotr Marcus Chodaki 2
Najzer Mirosław Maja Trans Sped 2
Nowak Ireneusz Młodocin 2
Przywara Piotr Maja Trans Sped 2
Stołowski Paweł Chomętowo 2
Stremlau Rafał Budowlani 2
Suplicki Krzysztof Młodocin 2
Świtała Adam Młodocin 2
Tomaszewski Arkadiusz Chomętowo 2
77. Czerwiński Piotr Młodocin 1
Dorabiała Grzegorz Chomętowo 1
Kida Radosław Budowlani 1
Linette Marian Straż Pożarna 1
Sztuba Błażej Straż Pożarna 1
Szymański Piotr Passio Team 1
Świtalski Elidiusz Chomętowo 1
Wachowski Sławomir Straż Pożarna 1
Wrzesiński Maciej Stanbud 1
Wysocki Zbigniew Młodocin 1
Żarnowski Stanisław Sołectwo Słębowo 1