Aktualna tabela

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki Z R P
1. Martina Żnin 9 22 60:23 7 1 1
2. Elbonet 9 22 43:14 7 1 1
3. Frigo Logistics 9 20 44:16 6 2 1
4. Zieloni 9 19 33:22 6 1 2
5. Agro Goc 9 17 29:21 5 2 2
6. Godawy 9 17 27:26 5 2 2
7. Świątkowo 9 14 29:25 4 2 3
8. Mar-Kris 9 13 22:15 3 4 2
9. Brico Marche 9 11 25:33 3 2 4
10. Darko 9 10 30:41 3 1 5
11. Polski Dom Ubezpieczeń 9 9 12:28 3 0 6
12. Gąbin Team 9 3 27:49 1 0 8
13. Anonimowi Team 9 3 19:58 1 0 8
14. WKS Wawrzynki 9 0 11:40 0 0 9

Terminarz i wyniki

Ostatnie mecze rozgrywane są w środy poprzedzające kolejkę o 20:20,
po zakończeniu meczów w LPH MOS Old Boys.

I kolejka (17 listopada 2017)
17:30 Frigo Logistics – Świątkowo 6:2 (2:0)
18:05 Mar-Kris – Elbonet 3:4 (0:0)
18:40 WKS Wawrzynki – Zieloni 1:2 (1:0)
19:15 Brico Marche – Martina Żnin 1:9 (1:2)
19:50 Darko – Anonimowi Team 4:3 (3:0)
20:25 Godawy – Gąbin Team 8:3 (4:0)
Ś 20:20 Polski Dom Ubezpieczeń – Agro Goc 0:1 (0:0)

II kolejka (24 listopada 2017)
17:30 Świątkowo – Agro Goc 1:1 (0:0)
18:05 Gąbin Team – Darko 2:7 (1:5)
18:40 Zieloni – Brico Marche 3:6 (1:2)
19:15 Elbonet – WKS Wawrzynki 3:2 (0:2)
19:50 Martina Żnin – Godawy 5:0 (3:0)
20:25 Anonimowi Team – Polski Dom Ubezpieczeń 3:1 (0:0)
Ś 20:20 Frigo Logistics – Mar-Kris 2:2 (1:1)

III kolejka (1 grudnia 2017)
17:30 Agro Goc – Anonimowi Team 7:3 (3:1)
18:05 Mar-Kris – Świątkowo 1:1 (1:0)
18:40 Brico Marche – Elbonet 1:7 (1:3)
19:15 Darko – Martina Żnin 5:6 (4:2)
19:50 Polski Dom Ubezpieczeń – Gąbin Team 3:2 (1:1)
20:25 Godawy – Zieloni 1:6 (0:1)
Ś 20:20 WKS Wawrzynki – Frigo Logistics 0:7 (0:4)

IV kolejka (8 grudnia 2017)
17:30 Gąbin Team – Agro Goc 3:6 (2:3)
18:05 Świątkowo – Anonimowi Team 4:3 (3:1)
18:40 Zieloni – Darko 2:0 (0:0)
19:15 Frigo Logistics – Brico Marche 4:2 (3:2)
19:50 Martina Żnin – Polski Dom Ubezpieczeń 5:1 (1:0)
20:25 Elbonet – Godawy 1:3 (1:0)
Ś 20:20 Mar-Kris – WKS Wawrzynki 6:1 (4:1)

V kolejka (15 grudnia 2017)
17:30 Brico Marche – Mar-Kris 2:2 (2:1)
18:05 Darko – Elbonet 1:7 (0:5)
18:40 Agro Goc – Martina Żnin 1:5 (0:2)
19:15 WKS Wawrzynki – Świątkowo 1:6 (0:2)
19:50 Polski Dom Ubezpieczeń – Zieloni 2:5 (0:3)
20:25 Godawy – Frigo Logistics 3:3 (1:1)
Ś 20:20 Anonimowi Team – Gąbin Team 1:7 (0:2)

VI kolejka (22 grudnia 2017)
17:30 Frigo Logistics – Darko 9:1 (5:0)
18:05 Martina Żnin – Anonimowi Team 16:4 (9:2)
18:40 Zieloni – Agro Goc 2:5 (2:0)
19:15 WKS Wawrzynki – Brico Marche 1:5 (0:1)
19:50 Elbonet – Polski Dom Ubezpieczeń 3:0 (1:0)
20:25 Mar-Kris – Godawy 1:1 (0:0)
Ś 20:20 Świątkowo – Gąbin Team 7:3 (5:2)

VII kolejka (29 grudnia 2017)
17:30 Darko – Mar-Kris 2:5 (2:2)
18:05 Agro Goc – Elbonet 3:3 (2:2)
18:40 Anonimowi Team – Zieloni 1:4 (0:1)
19:15 Brico Marche – Świątkowo 2:0 (1:0)
19:50 Godawy – WKS Wawrzynki 4:2 (1:0)
20:25 Polski Dom Ubezpieczeń – Frigo Logistics 1:8 (0:3)
Ś 20:20 Gąbin Team – Martina Żnin 4:8 (1:5)

VIII kolejka (5 stycznia 2018)
17:30 Elbonet – Anonimowi Team 12:1 (6:1)
18:05 Zieloni – Gąbin Team 6:3 (3:1)
18:40 Świątkowo – Martina Żnin 4:3 (1:0)
19:15 Frigo Logistics – Agro Goc 2:5 (1:2)
19:50 WKS Wawrzynki – Darko 2:5 (1:2)
20:25 Mar-Kris – Polski Dom Ubezpieczeń 0:2 (0:1)
Ś 20:20 Brico Marche – Godawy 1:2 (0:0)

IX kolejka (12 stycznia 2018)
17:30 Martina Żnin – Zieloni 3:3 (1:1)
18:05 Anonimowi Team – Frigo Logistics 0:3 walkower
18:40 Gąbin Team – Elbonet 0:3 walkower
19:15 Agro Goc – Mar-Kris 0:2 (0:1)
19:50 Polski Dom Ubezpieczeń – WKS Wawrzynki 2:1 (1:1)
20:25 Godawy – Świątkowo 5:4 (2:1)
Ś 20:20 Darko – Brico Marche 5:5 (3:3)

X kolejka (19 stycznia 2018)
17:30 Frigo Logistics – Gąbin Team
18:05 Świątkowo – Zieloni
18:40 Mar-Kris – Anonimowi Team
19:15 WKS Wawrzynki – Agro Goc
19:50 Brico Marche – Polski Dom Ubezpieczeń
20:25 Godawy – Darko
Ś 20:20 Elbonet – Martina Żnin (17 stycznia)

XI kolejka (26 stycznia 2018)
17:30 Martina Żnin – Frigo Logistics
18:05 Agro Goc – Brico Marche
18:40 Anonimowi Team – WKS Wawrzynki
19:15 Darko – Świątkowo
19:50 Gąbin Team – Mar-Kris
20:25 Polski Dom Ubezpieczeń – Godawy
Ś 20:20 Zieloni – Elbonet (24 stycznia)

XII kolejka (2 lutego 2018)
17:30 WKS Wawrzynki – Gąbin Team
18:05 Brico Marche – Anonimowi Team
18:40 Świątkowo – Elbonet
19:15 Frigo Logistics – Zieloni
19:50 Mar-Kris – Martina Żnin
20:25 Darko – Polski Dom Ubezpieczeń
Ś 20:20 Godawy – Agro Goc (31 stycznia)

XIII kolejka (9 lutego 2018)
17:30 Elbonet – Frigo Logistics
18:05 Agro Goc – Darko
18:40 Gąbin Team – Brico Marche
19:15 Martina Żnin – WKS Wawrzynki
19:50 Zieloni – Mar-Kris
20:25 Anonimowi Team – Godawy
Ś 20:20 Polski Dom Ubezpieczeń – Świątkowo (7 lutego)