Tabela końcowa

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki Z R P
1. Sami Swoi 16 41 70:26 13 2 1
2. Cieśla-Dach 16 39 106:33 12 3 1
3. Sołectwo Słębowo 16 33 56:35 10 3 3
4. Old Boys Team Żnin 16 33 62:34 11 0 5
5. Straż Pożarna 16 23 51:49 7 2 7
6. Budowlani 16 13 34:81 4 1 11
7. Maja Trans Sped 16 11 32:53 3 2 11
8. Ubezpieczeni 16 8 36:67 2 2 12
9. Młodocin 16 7 27:98 2 1 13

 

Terminarz i wyniki

I kolejka (15 listopada 2017)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 3:2 (1:2)
18:35 Budowlani – Straż Pożarna 2:6 (0:2)
19:10 Ubezpieczeni – Cieśla-Dach 2:8 (1:3)
19:45 Sołectwo Słębowo – Old Boys Team Żnin 2:0 (0:0)
Sami Swoi pauzują.

II kolejka (22 listopada 2017)
18:00 Maja Trans Sped – Sami Swoi 2:3 (1:2)
18:35 Cieśla-Dach – Budowlani 10:4 (8:1)
19:10 Straż Pożarna – Młodocin 6:3 (4:1)
19:45 Old Boys Team Żnin – Ubezpieczeni 5:3 (2:2)
Sołectwo Słębowo pauzuje.

III kolejka (29 listopada 2017)
18:00 Cieśla-Dach – Sołectwo Słębowo 3:3 (2:2)
18:35 Straż Pożarna – Ubezpieczeni 7:0 (3:0)
19:10 Maja Trans Sped – Budowlani 8:2 (3:0)
19:45 Sami Swoi – Młodocin 8:1 (5:0)
Old Boys Team Żnin pauzują.

IV kolejka (6 grudnia 2017)
18:00 Straż Pożarna – Old Boys Team Żnin 1:4 (0:1)
18:35 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 0:2 (0:0)
19:10 Sami Swoi – Ubezpieczeni 3:0 walkower
19:45 Młodocin – Budowlani 0:2 (0:0)
Cieśla-Dach pauzuje.

V kolejka (13 grudnia 2017)
18:00 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 1:4 (0:2)
18:35 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 3:0 (2:0)
19:10 Ubezpieczeni – Młodocin 1:2 (1:0)
19:45 Cieśla-Dach – Straż Pożarna 6:2 (3:1)
Budowlani pauzują.

VI kolejka (20 grudnia 2017)
18:00 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 2:8 (0:3)
18:35 Sami Swoi – Old Boys Team Żnin 4:3 (1:1)
19:10 Młodocin – Sołectwo Słębowo 2:2 (2:0)
19:45 Budowlani – Ubezpieczeni 2:2 (0:1)
Straż Pożarna pauzuje.

VII kolejka (27 grudnia 2017)
18:00 Sołectwo Słębowo – Budowlani 8:3 (5:1)
18:35 Old Boys Team Żnin – Młodocin 8:1 (2:0)
19:10 Cieśla-Dach – Sami Swoi 3:3 (1:1)
19:45 Straż Pożarna – Maja Trans Sped 4:1 (2:1)
Ubezpieczeni pauzują.

VIII kolejka (3 stycznia 2018)
18:00 Sami Swoi – Straż Pożarna 5:2 (2:0)
18:35 Młodocin – Cieśla-Dach 1:14 (0:3)
19:10 Budowlani – Old Boys Team Żnin 1:5 (0:1)
19:45 Ubezpieczeni – Sołectwo Słębowo 5:6 (2:3)
Maja Trans Sped pauzuje.

IX kolejka (10 stycznia 2018)
18:00 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 4:2 (3:1)
18:35 Old Boys Team Żnin – Cieśla-Dach 0:3 (0:2)
19:10 Ubezpieczeni – Maja Trans Sped 2:2 (1:0)
19:45 Budowlani – Sami Swoi 2:5 (2:2)
Młodocin pauzuje.

X kolejka (17 stycznia 2018)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 3:5 (1:3)
18:35 Budowlani – Straż Pożarna 2:3 (1:0)
19:10 Ubezpieczeni – Cieśla-Dach 3:6 (2:4)
19:45 Sołectwo Słębowo – Old Boys Team Żnin 2:3 (0:1)
Sami Swoi pauzują.

XI kolejka (24 stycznia 2018)
18:00 Maja Trans Sped – Sami Swoi 1:2 (0:0)
18:35 Cieśla-Dach – Budowlani 8:0 (4:0)
19:10 Straż Pożarna – Młodocin 3:2 (3:1)
19:45 Old Boys Team Żnin – Ubezpieczeni 5:4 (4:4)
Sołectwo Słębowo pauzuje.

XII kolejka (31 stycznia 2018)
18:00 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 1:9 (1:2)
18:35 Sami Swoi – Old Boys Team Żnin 5:3 (2:2)
19:10 Młodocin – Sołectwo Słębowo 2:10 (1:3)
19:45 Budowlani – Ubezpieczeni 2:1 (1:1)
Straż Pożarna pauzuje.

XIII kolejka (7 lutego 2018)
18:00 Straż Pożarna – Old Boys Team Żnin 3:2 (2:0)
18:35 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 1:3 (0:0)
19:10 Sami Swoi – Ubezpieczeni 4:1 (2:0)
19:45 Młodocin – Budowlani 2:4 (0:1)
Cieśla-Dach pauzuje.

XIV kolejka (28 lutego 2018)
18:00 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 1:1 (0:0)
18:35 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 6:2 (1:0)
19:10 Ubezpieczeni – Młodocin 3:2 (2:0)
19:45 Cieśla-Dach – Straż Pożarna 3:3 (2:1)
Budowlani pauzują.

XV kolejka (7 marca 2018)
18:00 Cieśla-Dach – Sołectwo Słębowo 6:0 (4:0)
18:35 Straż Pożarna – Ubezpieczeni 5:7 (1:6)
19:10 Maja Trans Sped – Budowlani 2:3 (1:2)
19:45 Sami Swoi – Młodocin 10:1 (6:0)
Old Boys Team Żnin pauzują.

XVI kolejka (14 marca 2018)
18:00 Sołectwo Słębowo – Budowlani 7:0 (3:0)
18:35 Old Boys Team Żnin – Młodocin 8:1 (5:0)
19:10 Cieśla-Dach – Sami Swoi 5:3 (2:2)
19:45 Straż Pożarna – Maja Trans Sped 0:0
Ubezpieczeni pauzują.

XVII kolejka (22 marca 2018, czwartek)
18:00 Sami Swoi – Straż Pożarna 4:1 (2:0)
18:35 Młodocin – Cieśla-Dach 2:11 (1:6)
19:10 Budowlani – Old Boys Team Żnin 5:7 (0:1)
19:45 Ubezpieczeni – Sołectwo Słębowo 2:5 (1:2)
Maja Trans Sped pauzuje.

XVIII kolejka (27 marca, wtorek)
19:00 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 4:3 (3:1)
19:35 Old Boys Team Żnin – Cieśla-Dach 5:4 (2:3)
20:10 Ubezpieczeni – Maja Trans Sped 0:3 (0:1)
20:45 Budowlani – Sami Swoi 0:7 (0:5)
Młodocin pauzuje.

 

Klasyfikacja strzelców

1. Piekarski Leszek Cieśla-Dach 43
2. Pawłowski Marek Sami Swoi 22
3. Zimny Grzegorz Sołectwo Słębowo 21
4. Wesołowski Fabian Old Boys Team Żnin 18
5. Witkowski Tomasz Cieśla-Dach 18
6. Cieślak Piotr Cieśla-Dach 17
7. Heinich Daniel Sami Swoi 14
8. Weszka Rafał Old Boys Team Żnin 14
9. Linette Marian Straż Pożarna 13
10. Lisiecki Andrzej Straż Pożarna 13
11. Pierzyński Tomasz Budowlani 13
12. Kaźmierczak Piotr Sami Swoi 12
13. Łasut Mariusz Sołectwo Słębowo 10
14. Mazur Maciej Cieśla-Dach 10
15. Obiała Robert Ubezpieczeni 10
16. Borowski Adam Straż Pożarna 9
17. Kitkowski Michał Ubezpieczeni 9
18. Szypowski Robert Old Boys Team Żnin 9
19. Dudek Mariusz Młodocin 8
20. Grabowski Rafał Budowlani 8
21. Kranz Leszek Old Boys Team Żnin 8
22. Mrówczyński Szymon Old Boys Team Żnin 8
23. Sudak Sebastian Budowlani 8
24. Cieślak Zbigniew Cieśla-Dach 7
25. Katafiasz Sławomir Sami Swoi 7
26. Komasa Błażej Sołectwo Słębowo 7
27. Pituła Jarosław Sołectwo Słębowo 7
28. Mężydło Paweł Ubezpieczeni 6
29. Mróz Radosław Sami Swoi 6
30. Suplicki Krzysztof Młodocin 6
31. Żarnowski Stanisław Sołectwo Słębowo 6
32. Dorabiała Grzegorz Maja Trans Sped 5
33. Guściora Mariusz Maja Trans Sped 5
34. Maciejewski Rafał Maja Trans Sped 5
35. Witkowski Andrzej Straż Pożarna 5
36. Branicki Jarosław Sołectwo Słębowo 4
37. Kaczmarek Roman Sami Swoi 4
38. Kapuściński Sławomir Maja Trans Sped 4
39. Kośmider Piotr Maja Trans Sped 4
40. Krakowiak Marek Młodocin 4
41. Mężydło Grzegorz Ubezpieczeni 4
42. Przybylak Arkadiusz Maja Trans Sped 4
43. Strykowski Marcin Cieśla-Dach 4
44. Świtała Adam Młodocin 4
45. Drzewiecki Maciej Old Boys Team Żnin 3
46. Dupeczek Marcin Ubezpieczeni 3
47. Gawron Łukasz Straż Pożarna 3
48. Jarmuż Paweł Młodocin 3
49. Konieczny  Radosław Ubezpieczeni 3
50. Kuczma Michał Old Boys Team Żnin 3
51. Najzer Mirosław Maja Trans Sped 3
52. Wareńczak Lukasz Straż Pożarna 3
53. Czechowski Paweł Sami Swoi 2
54. Dżażdżyński Sebastian Budowlani 2
55. Ejankowski Piotr Cieśla-Dach 2
56. Ejankowski Tomasz Cieśla-Dach 2
57. Hemmerling Tomasz Sołectwo Słębowo 2
58. Kapłoński Przemysław Młodocin 2
59. Kaźmierczak Leszek Straż Pożarna 2
60. Sławski Piotr Sołectwo Słębowo 2
61. Witucki Rafał Cieśla-Dach 2
62. Chrośniak Sławomir Młodocin 1
63. Dominiak Krzysztof Straż Pożarna 1
64. Katafiasz Rafał Cieśla-Dach 1
65. Klim Jacek Sami Swoi 1
66. Kolasiński Mariusz Straż Pożarna 1
67. Kwasigroch Sebastian Budowlani 1
68. Nowaczyk Roman Sołectwo Słębowo 1
69. Och Mariusz Maja Trans Sped 1
70. Orzechowski Piotr Ubezpieczeni 1
71. Popiołek Leszek Old Boys Team Żnin 1
72. Przywara Piotr Old Boys Team Żnin 1
73. Sala Przemysław Ubezpieczeni 1
74. Wachowski Sławomir Straż Pożarna 1
75. Wawrzyński Sławomir Budowlani 1
76. Witkowski Dariusz Cieśla-Dach 1
77. Włodarczyk Grzegorz Maja Trans Sped 1