Tabela końcowa

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki Z R P
1. Rolmet Żnin 22 58 72-17 19 1 2
2. Restauracja Pałucka 22 49 105-58 16 4 4
3. Egan 22 48 89-37 15 3 4
4. Sołectwo Ustaszewo 22 38 81-51 12 2 8
5. FC Świątkowo 22 36 71-46 11 3 8
6. Kasa Chorych 22 33 80-77 10 3 9
7. Mundurowi 22 30 62-61 9 3 10
8. Budowlani 22 29 48-47 9 2 11
9. Martina FSM 22 28 76-88 8 1 13
10. Elbonet 22 18 55-103 7 0 15
11. Ronach 22 15 63-109 5 0 17
12. Vera 22 -6 35-133 1 0 21

 

Terminarz i wyniki

I kolejka (29 kwietnia 2011)
1730 Mundurowi – Martina FSM 3:2
1805 Elbonet – Rolmet Żnin 1:0
1840 Egan – Kasa Chorych 5:1
1915 Restauracja Pałucka – Ronach 5:2
1950 FC Świątkowo –Sołectwo Ustaszewo 3:2
2025 Budowlani – Vera 2:3

II kolejka (06 maja 2011)
1730 Mundurowi – Rolmet Żnin 0:4
1805 Martina FSM – Vera 5:2
1840 Egan – Elbonet 4:1
1915 Ronach – FC Świątkowo 2:5
1950 Kasa Chorych – Restauracja Pałucka 3:10
2025 Sołectwo Ustaszewo – Budowlani 1:1

III kolejka(09 maja 2011)
1730 Egan – Mundurowi 5:2
1805 Elbonet – Restauracja Pałucka 1:10
1840 Vera –Sołectwo Ustaszewo 2:8
1915 Martina FSM – Rolmet Żnin 0:7
1950 FC Świątkowo – Kasa Chorych 2:0
2025 Ronach – Budowlani 0:5

IV kolejka (13 maja 2011)
1730 Mundurowi – Restauracja Pałucka 2:2
1805 Ronach – Vera 5:2
1840 Rolmet Żnin – Egan 0:1
1915 FC Świątkowo – Elbonet 6:2
1950 Kasa Chorych – Budowlani 1:4
2025 Sołectwo Ustaszewo – Martina FSM 13:2

V kolejka (16 maja 2011)
1730 Mundurowi – FC Świątkowo 2:1
1805 Martina FSM – Egan 2:3
1840 Kasa Chorych – Vera 6:3
1915 Ronach – Sołectwo Ustaszewo 2:6
1950 Elbonet – Budowlani 9:2
2025 Restauracja Pałucka – Rolmet Żnin 3:3

VI kolejka (20 maja 2011)
1730 Egan – Restauracja Pałucka 1:3
1805 FC Świątkowo – Rolmet Żnin 1:4
1840 Martina FSM – Ronach 1:3
1915 Kasa Chorych – Sołectwo Ustaszewo 2:3
1950 Elbonet  – Vera 4:3
2025 Mundurowi – Budowlani 3:0

VII kolejka (27 maja  2011)
1730 Mundurowi – Vera 11:2
1805 Elbonet – Sołectwo Ustaszewo 0:7
1840 FC Świątkowo  – Egan 3:3
1915 Kasa Chorych – Ronach 8:2
1950 Rolmet Żnin – Budowlani 2:0
2025 Martina FSM – Restauracja Pałucka 4:4

VIII kolejka (03 czerwca 2011)
1730 Rolmet Żnin – Vera 3:0 walkower
1805 Ronach – Elbonet 9:1
1840 Egan – Budowlani 3:2
1915 Martina FSM – Kasa Chorych 8:5
1950 FC Świątkowo – Restauracja Pałucka 1:2
2025 Mundurowi – Sołectwo Ustaszewo 4:2

IX kolejka (10 czerwca 2011)
1730 Mundurowi – Ronach 7:3
1805 Rolmet Żnin – Sołectwo Ustaszewo 2:1
1840 Vera – Egan 0:3 walkower
1915 FC Świątkowo – Martina FSM 6:1
1950 Kasa Chorych – Elbonet 5:1
2025 Restauracja Pałucka – Budowlani 3:0

X kolejka (17 czerwca 2011)
1730 Mundurowi – Kasa Chorych 3:5
1805 Rolmet Żnin – Ronach 3:0
1840 Restauracja Pałucka – Vera 8:4
1915 Ebonet – Martina FSM 5:4
1950 Egan – Sołectwo Ustaszewo 4:1
2025 Budowlani – FC Świątkowo 0:10

XI kolejka (24 czerwca 2011)
1730 Mundurowi – Elbonet 3:2
1805 Vera – FC Świątkowo 0:6
1840 Egan – Ronach 4:1
1915 Sołectwo Ustaszewo – Restauracja Pałucka 2:7
1950 Budowlani – Martina FSM 6:0
2025 Rolmet Żnin – Kasa Chorych 5:2

XII kolejka (08 sierpnia 2011)
1730 Mundurowi – Martina FSM 2:5
1805 Elbonet – Rolmet Żnin 0:1
1840 Egan – Kasa Chorych 2:2
1915 Restauracja Pałucka – Ronach 5:3
1950 FC Świątkowo –Sołectwo Ustaszewo 1:2
2025 Budowlani – Vera 5:0

XIII kolejka (12 sierpnia 2011)
1730 Mundurowi – Rolmet Żnin 1:2
1805 Martina FSM – Vera 9:5
1840 Egan – Elbonet 9:0
1915 Ronach – FC Świątkowo 5:8
1950 Kasa Chorych – Restauracja Pałucka 6:6
2025 Sołectwo Ustaszewo – Budowlani 6:1

XIV kolejka( 16 sierpnia 2011)
1730 Egan – Mundurowi 4:2
1805 Elbonet – Restauracja Pałucka 5:6
1840 Vera –Sołectwo Ustaszewo 1:5
1915 Martina FSM – Rolmet Żnin 0:3
1950 FC Świątkowo – Kasa Chorych 2:3
2025 Ronach – Budowlani 0:1

XV kolejka (19 sierpnia 2011)
1730 Mundurowi – Restauracja Pałucka 1:7
1805 Ronach – Vera 11:4
1840 Rolmet Żnin – Egan 3:0
1915 FC Świątkowo – Elbonet 3:0 walkower
1950 Kasa Chorych – Budowlani 5:2
2025 Sołectwo Ustaszewo – Martina FSM 3:2

XVI kolejka (22 sierpnia 2011)
1730 Mundurowi – FC Świątkowo 2:2
1805 Martina FSM – Egan 2:6
1840 Kasa Chorych – Vera 4:1
1915 Ronach – Sołectwo Ustaszewo 1:6
1950 Elbonet – Budowlani 6:4
2025 Restauracja Pałucka – Rolmet Żnin 1:6

XVII kolejka (26 sierpnia 2011)
1730 Mundurowi – Budowlani 2:3
1805 Egan – Restauracja Pałucka 5:1
1840 FC Świątkowo – Rolmet Żnin 2:4
1915 Martina FSM – Ronach 7:3
1950 Kasa Chorych – Sołectwo Ustaszewo 4:3
2025 Elbonet  – Vera 5:2

XVIII kolejka (29 sierpnia  2011)
1730 Mundurowi – Vera 5:1
1805 Elbonet – Sołectwo Ustaszewo 1:3
1840 FC Świątkowo  – Egan 2:1
1915 Kasa Chorych – Ronach 7:3
1950 Rolmet Żnin – Budowlani 2:1
2025 Martina FSM – Restauracja Pałucka 2:3

XIX kolejka (02 września 2011)
1730 Mundurowi – Sołectwo Ustaszewo 2:4
1805 Rolmet Żnin – Vera 3:0 walkower
1840 Ronach – Elbonet 3:4
1915 Egan – Budowlani 2:3
1950 Martina FSM – Kasa Chorych 3:1
2025 FC Świątkowo – Restauracja Pałucka 2:4

XX kolejka (05 września 2011)
1730 Mundurowi – Ronach 0:1
1805 Rolmet Żnin – Sołectwo Ustaszewo 2:0
1840 Vera – Egan 0:10
1915 FC Świątkowo – Martina FSM 2:6
1950 Kasa Chorych – Elbonet 6:3
2025 Restauracja Pałucka – Budowlani 1:4

XXI kolejka (09 września 2011)
1730 Mundurowi – Kasa Chorych 2:2
1805 Rolmet Żnin – Ronach 9:1
1840 Restauracja Pałucka – Vera 10:0
1915 Ebonet – Martina FSM 2:11
1950 Egan – Sołectwo Ustaszewo 3:3
2025 Budowlani – FC Świątkowo 1:1

XXII kolejka (16 września 2011)
1730 Mundurowi – Elbonet 3:2
1805 Vera – FC Świątkowo 0:5
1840 Egan – Ronach 11:3
1915 Sołectwo Ustaszewo – Restauracja Pałucka 1:4
1950 Budowlani – Martina FSM 1:0
2025 Rolmet Żnin – Kasa Chorych 4:2