Tabela końcowa

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki Z R P
1. Domi Żnin 21 50 74-31 15 5 1
2. ArtDruk Drukarnia 21 49 87-46 16 1 4
3. Gran-Pol Żnin 21 45 62-41 14 3 4
4. Egan 21 45 81-38 14 3 4
5. Sami Swoi 21 40 69-53 13 1 7
6. Sołectwo Ustaszewo 21 30 45-56 10 0 11
7. KöBo Żnin 21 21 53-97 6 3 12
8. Stanbut 21 19 47:59 6 1 14
9. Piekarnia Tomko 11 15 32-39 5 0 6
10. Kasa Chorych 21 15 44-67 4 3 14
11. No Name 21 11 65-87 2 5 14
12. Budowlani 21 9 35-73 2 3 16

W związku z wycofaniem się po I rundzie drużyny Ferconu, wszystkie wyniki meczów z jej udziałem zostały anulowane. Decyzją Organizatora od początku II rundy do rozgrywek dopuszczono w to miejsce zespół Piekarni Tomko, która rozpoczęła grę z zerowym kontem punktów i bramek.

 

Terminarz i wyniki

I kolejka – 25.04.2012 (środa)
1730 Kasa Chorych – Stanbut 0:2 (0:2)
1805 ArtDruk Drukarnia – Sołectwo Ustaszewo 7:2 (1:1)
1840 Gran-Pol Żnin – Sami Swoi 1:0 (0:0)
1915 Domi Żnin – No Name 3:3 (3:1)
1950 KöBo Żnin – Fercon 6:2 (1:2)
2025 Budowlani – Egan 3:4 (1:2)

II kolejka – 26.04.2012 (czwartek)
1730 Stanbut – Egan 2:5 (1:3)
1805 Sami Swoi – Domi Żnin 3:5 (2:2)
1840 Sołectwo Ustaszewo – Gran-Pol Żnin 1:2 (0:1)
1915 Kasa Chorych – ArtDruk Drukarnia 3:9 (1:3)
1950 No Name – KöBo Żnin 4:6 (1:3)
2025 Fercon – Budowlani 1:2 (0:1)

III kolejka – 07.05.2012 (poniedziałek)
1730 ArtDruk Drukarnia – Stanbut 3:2 (1:1)
1805 Domi Żnin – Sołectwo Ustaszewo 5:2 (3:2)
1840 Gran-Pol Żnin – Kasa Chorych 2:0 (0:0)
1915 Egan – Fercon 6:2 (4:1)
1950 KöBo Żnin – Sami Swoi 4:4 (2:1)
2025 Budowlani – No Name 3:3 (1:0)

IV kolejka – 10.05.2012 (czwartek)
1730 Stanbut – Fercon 5:2 (3:1)
1805 No Name – Egan 2:7 (1:3)
1840 ArtDruk Drukarnia – Gran-Pol Żnin 1:3 (0:1)
1915 Kasa Chorych – Domi Żnin 2:4 (1:3)
1950 Sołectwo Ustaszewo – KöBo Żnin 11:2 (7:0)
2025 Sami Swoi – Budowlani 4:2 (1:2)

V kolejka – 17.05.2012 (czwartek)
1730 Gran-Pol Żnin – Stanbut 3:1 (1:0)
1805 Domi Żnin – ArtDruk Drukarnia 5:0 (2:0)
1840 Egan – Sami Swoi 8:1 (5:0)
1915 Fercon – No Name 3:0 walkower
1950 KöBo Żnin – Kasa Chorych 3:2 (1:1)
2025 Budowlani – Sołectwo Ustaszewo 0:2 (0:2)

VI kolejka – 21.05.2012 (poniedziałek)
1730 Stanbut – No Name 6:3 (3:2)
1805 Sami Swoi – Fercon 8:0 (2:0)
1840 Sołectwo Ustaszewo – Egan 1:3 (0:2)
1915 Gran-Pol Żnin – Domi Żnin 0:0
1950 ArtDruk Drukarnia – KöBo Żnin 8:3 (4:0)
2025 Kasa Chorych – Budowlani 4:1 (0:0)

VII kolejka – 24.05.2012 (czwartek)
1730 Domi Żnin – Stanbut 4:2 (1:0)
1805 No Name – Sami Swoi 2:4 (1:3)
1840 Egan – Kasa Chorych 6:4 (1:4)
1915 Fercon – Sołectwo Ustaszewo 0:3 walkower
1950 KöBo Żnin – Gran-Pol Żnin 1:4 (0:2)
2025 Budowlani – ArtDruk Drukarnia 1:2 (0:1)

VIII kolejka – 28.05.2012 (poniedziałek)
1730 Stanbut – Sami Swoi 4:2 (2:1)
1805 Sołectwo Ustaszewo – No Name 5:3 (2:1)
1840 ArtDruk Drukarnia – Egan 1:5 (0:4)
1915 Kasa Chorych – Fercon 2:2 (1:0)
1950 Gran-Pol Żnin – Budowlani 6:4 (5:1)
2025 Domi Żnin – KöBo Żnin 6:1 (3:0)

IX kolejka – 31.05.2012 (czwartek)
1730 KöBo Żnin – Stanbut 7:7 (2:4)
1805 Sami Swoi – Sołectwo Ustaszewo 2:1 (1:0)
1840 Egan – Gran-Pol Żnin 0:0
1915 Fercon – ArtDruk Drukarnia 0:5 (0:3)
1950 No Name – Kasa Chorych 2:2 (0:2)
2025 Budowlani – Domi Żnin 1:4 (0:0)

X kolejka – 04.06.2012 (poniedziałek)
1730 Stanbut – Sołectwo Ustaszewo 0:1 (0:0)
1805 ArtDruk Drukarnia – No Name 8:2 (3:2)
1840 Domi Żnin – Egan 2:2 (2:1)
1915 Gran-Pol Żnin – Fercon 3:0 walkower
1950 Kasa Chorych – Sami Swoi 4:2 (0:1)
2025 KöBo Żnin – Budowlani 3:3 (3:1)

XI kolejka – 07.06.2012 (czwartek)
1730 Budowlani – Stanbut 3:4 (2:1)
1805 Sami Swoi – ArtDruk Drukarnia 2:1 (2:0)
1840 Fercon – Domi Żnin 0:3 walkower
1915 No Name – Gran-Pol Żnin 4:5 (4:1)
1950 Egan – KöBo Żnin 10:0 (6:0)
2025 Sołectwo Ustaszewo – Kasa Chorych 2:0 (0:0)

XII kolejka – 13.08.2012 (poniedziałek)
1730 Kasa Chorych – Stan-Bud 1:3 (0:0)
1805 ArtDruk Drukarnia – Sołectwo Ustaszewo 4:1 (2:1)
1840 Gran-Pol Żnin – Sami Swoi 4:1 (2:0)
1915 Domi Żnin – No Name 2:1 (2:1)
1950 KöBo Żnin – Piekarnia Tomko 5:2 (2:0)
2025 Budowlani – Egan 0:4 (0:2)

XIII kolejka – 16.08.2012 (czwartek)
1730 Stan-Bud – Egan 3:0 (1:0)
1805 Sami Swoi – Domi Żnin 3:0 walkower
1840 Sołectwo Ustaszewo – Gran-Pol Żnin 2:1 (0:1)
1915 Kasa Chorych – ArtDruk Drukarnia 2:4 (1:2)
1950 No Name – KöBo Żnin 6:1 (2:0)
2025 Piekarnia Tomko – Budowlani 3:0 (2:0)

XIV kolejka – 20.08.2012 (poniedziałek)
1730 ArtDruk Drukarnia – Stan-Bud 2:1 (0:1)
1805 Domi Żnin – Sołectwo Ustaszewo 3:1 (2:1)
1840 Gran-Pol Żnin – Kasa Chorych 2:2 (0:1)
1915 Egan – Piekarnia Tomko 5:2 (3:2)
1950 KöBo Żnin – Sami Swoi 1:2 (1:1)
2025 Budowlani – No Name 2:2 (0:2)

XV kolejka – 23.08.2012 (czwartek)
1730 Stan-Bud – Piekarnia Tomko 3:5 (1:3)
1805 No Name – Egan 1:10 (1:5)
1840 ArtDruk Drukarnia – Gran-Pol Żnin 6:2 (1:2)
1915 Kasa Chorych – Domi Żnin 3:6 (0:4)
1950 Sołectwo Ustaszewo – KöBo Żnin 2:5 (0:3)
2025 Sami Swoi – Budowlani 5:2 (2:0)

XVI kolejka – 27.05.2012 (poniedziałek)
1730 Gran-Pol Żnin – Stan-Bud 2:0 (1:0)
1805 Domi Żnin – ArtDruk Drukarnia 2:2 (1:2)
1840 Egan – Sami Swoi 1:4 (0:0)
1915 Piekarnia Tomko – No Name 3:2 (2:1)
1950 KöBo Żnin – Kasa Chorych 2:1 (1:0)
2025 Budowlani – Sołectwo Ustaszewo 0:3 (0:3)

XVII kolejka – 30.08.2012 (czwartek)
1730 Stan-Bud – No Name 1:5 (1:2)
1805 Sami Swoi – Piekarnia Tomko 6:1 (2:1)
1840 Sołectwo Ustaszewo – Egan 0:3 (0:1)
1915 Gran-Pol Żnin – Domi Żnin 2:4 (0:3)
1950 ArtDruk Drukarnia – KöBo Żnin 4:2 (1:2)
2025 Kasa Chorych – Budowlani 1:0 (1:0)

XVIII kolejka – 03.09.2012 (poniedziałek)
1730 Domi Żnin – Stan-Bud 4:0 (0:0)
1805 No Name – Sami Swoi 1:2 (0:0)
1840 Egan – Kasa Chorych 3:1 (1:1)
1915 Piekarnia Tomko – Sołectwo Ustaszewo 1:4 (0:2)
1950 KöBo Żnin – Gran-Pol Żnin 0:3 walkower
2025 Budowlani – ArtDruk Drukarnia 2:3 (1:1)

XIX kolejka – 06.09.2012 (czwartek)
1730 Stan-Bud – Sami Swoi 2:4 (2:4)
1805 Sołectwo Ustaszewo – No Name 3:2 (2:1)
1840 ArtDruk Drukarnia – Egan 5:1 (1:0)
1915 Kasa Chorych – Piekarnia Tomko 4:5 (1:2)
1950 Gran-Pol Żnin – Budowlani 8:0 (5:0)
2025 Domi Żnin – KöBo Żnin 4:1 (2:1)

XX kolejka – 10.09.2012 (poniedziałek)
1730 KöBo Żnin – Stan-Bud 4:3 (1:3)
1805 Sami Swoi – Sołectwo Ustaszewo 8:5 (6:1)
1840 Egan – Gran-Pol Żnin 2:4 (1:1)
1915 Piekarnia Tomko – ArtDruk Drukarnia 1:6 (0:3)
1950 No Name – Kasa Chorych 2:2 (2:2)
2025 Budowlani – Domi Żnin 0:7 (0:4)

XXI kolejka – 13.09.2012 (czwartek)
1730 Stan-Bud – Sołectwo Ustaszewo 1:4 (0:2)
1805 ArtDruk Drukarnia – No Name 5:1 (4:1)
1840 Domi Żnin – Egan 1:1 (0:0)
1915 Gran-Pol Żnin – Piekarnia Tomko 1:8 (1:3)
1950 Kasa Chorych – Sami Swoi 2:6 (2:3)
2025 KöBo Żnin – Budowlani 2:5 (1:2)

XXII kolejka – 14.09.2012 (piątek)
1730 Budowlani – Stan-Bud 4:0 (2:0)
1805 Sami Swoi – ArtDruk Drukarnia 4:6 (0:3)
1840 Piekarnia Tomko – Domi Żnin 1:3 (0:2)
1915 No Name – Gran-Pol Żnin 4:7 (2:3)
1950 Egan – KöBo Żnin 7:1 (0:1)
2025 Sołectwo Ustaszewo – Kasa Chorych 1:4 (1:1)