Regulamin Piłkarskiej Ligi MOS Orlik 2014

Tabela końcowa:

orlik2014

Wyniki w 1. rundzie

I kolejka (15 maja – czwartek):
18:00 ABP Żnin – Calabria Żnin 7:0 (1:0)
18:35 Agro Pałuki – Stanbud 2:3 (2:0)
19:10 Egan rolety-żaluzje – Kaz-Bud Pol 3:2 (3:2)
20:20 Mar-Kris – Budowlani 4:1 (0:0)
Pauza: Polski Dom Ubezpieczeń

II kolejka (19 maja – poniedziałek):
18:35 Stanbud – Egan rolety-żaluzje 4:2 (2:0)
19:10 PDU – Mar-Kris 3:1 (2:0)
19:45 Calabria Żnin – Budowlani 1:7 (0:4)
20:20 ABP Żnin – Agro Pałuki 2:1 (0:0)
Pauza: Kaz-Bud Pol

III kolejka (22 maja – czwartek):
18:35 Agro Pałuki – Calabria Żnin 1:4 (0:2)
19:10 Egan rolety-żaluzje – ABP Żnin 3:3 (2:2)
19:45 Mar-Kris – Kaz-Bud Pol 6:5 (2:3)
20:20 Budowlani – PDU 0:1 (0:1)
Pauza: Stanbud

IV kolejka (26 maja – poniedziałek):
18:35 Stanbud – Mar-Kris 9:1 (4:0)
19:10 Kaz-Bud Pol – Budowlani 0:3 (0:2)
19:45 Calabria Żnin – PDU 2:2 (1:1)
20:20 Agro Pałuki – Egan rolety-żaluzje 2:1 (0:1)
Pauza: ABP Żnin

V kolejka (29 maja – czwartek):
18:35 Budowlani – Stanbud 0:4 (0:2)
19:10 Egan rolety-żaluzje – Calabria Żnin 3:2 (2:2)
19:45 Mar-Kris – ABP Żnin 4:3 (2:3)
20:20 PDU – Kaz-Bud Pol 3:2 (1:0)
Pauza: Agro Pałuki

VI kolejka (5 czerwca – czwartek):
18:35 Agro Pałuki – Mar-Kris 2:2 (0:1)
19:10 Stanbud – PDU 5:2 (2:2)
19:45 ABP Żnin – Budowlani 6:1 (2:1)
20:20 Calabria Żnin – Kaz-Bud Pol 6:3 (2:0)
Pauza: Egan rolety-żaluzje

VII kolejka (9 czerwca – poniedziałek):
18:35 Kaz-Bud Pol – Stanbud 4:7 (1:3)
19:10 Mar-Kris – Egan rolety-żaluzje 2:1 (1:1)
19:45 Budowlani – Agro Pałuki 1:6 (1:1)
20:20 PDU – ABP Żnin 2:2 (0:1)
Pauza: Calabria Żnin

VIII kolejka (12 czerwca– czwartek):
18:35 Calabria Żnin – Stanbud 9:3 (3:2)
19:10 Agro Pałuki – PDU 1:3 (0:2)
19:45 Egan rolety-żaluzje – Budowlani 3:0 walkower
20:20 ABP Żnin – Kaz-Bud Pol 5:2 (3:1)
Pauza: Mar-Kris

IX kolejka (16 czerwca – poniedziałek):
18:35 Stanbud – ABP Żnin 3:5 (2:1)
19:10 Mar-Kris – Calabria Żnin 3:0 walkower
19:45 PDU – Egan rolety-żaluzje 6:5 (0:4)
20:20 Kaz-Bud Pol – Agro Pałuki 3:9 (0:3)
Pauza: Budowlani

Wyniki w 2. rundzie

X kolejka (21 sierpnia – czwartek):
18:30 Stanbud – Polski Dom Ubezpieczeń 2:1 (0:1)
19:05 Budowlani – Mar-Kris 3:5 (0:2)
19:40 Kaz-Bud Pol – Egan rolety-żaluzje 2:1 (0:1)
20:15 Calabria Żnin – ABP Żnin 4:3 (0:1)

XI kolejka (25 sierpnia – poniedziałek):
18:30 Polski Dom Ubezpieczeń – ABP Żnin 2:4 (0:2)
19:05 Stanbud – Budowlani 8:1 (3:0)
19:40 Mar-Kris – Kaz-Bud Pol 2:4 (1:2)
20:15 Egan rolety-żaluzje – Calabria Żnin 1:12 (1:4)

XII kolejka (28 sierpnia – czwartek):
18:30 Mar-Kris – Stanbud 3:6 (2:3)
19:05 ABP Żnin – Kaz-Bud Pol 2:4 (2:2)
19:40 Egan rolety-żaluzje – Budowlani 0:3 walkower
20:15 Calabria Żnin – Polski Dom Ubezpieczeń 3:2 (0:0)

XIII kolejka (1 września – poniedziałek):
18:30 Budowlani – Polski Dom Ubezpieczeń 3:0 walkower
19:05 Kaz-Bud Pol – Stanbud 1:3 (1:1)
19:40 Calabria Żnin – Mar-Kris 8:4 (3:2)
20:15 ABP Żnin – Egan rolety-żaluzje 3:0 walkower

XIV kolejka (4 września – czwartek):
18:30 Polski Dom Ubezpieczeń – Egan rolety-żaluzje 3:0 walkower
19:05 Stanbud – Calabria Żnin 2:5 (1:2)
19:40 Mar-Kris – ABP Żnin 1:9 (1:3)
20:15 Budowlani – Kaz-Bud Pol 3:2 (1:2)

XV kolejka (11 września – czwartek):
18:30 Kaz-Bud Pol – Polski Dom Ubezpieczeń 2:6 (1:0)
19:05 ABP Żnin – Stanbud 4:4 (3:3)
19:40 Calabria Żnin – Budowlani 5:2 (3:0)
20:15 Egan rolety-żaluzje – Mar-Kris 0:3 walkower

XVI kolejka (19 września – piątek):
18:30 Polski Dom Ubezpieczeń – Mar-Kris 3:4 (3:1)
19:05 Stanbud – Egan rolety-żaluzje 3:0 walkower
19:40 Budowlani – ABP Żnin 1:9 (0:4)
20:15 Kaz-Bud Pol – Calabria Żnin 0:11 (0:5)