Aktualna tabela

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki Z R P
1. Mix Cerekwica 13 37 67:16 12 1 0
2. FC Cegielnia 13 32 55:27 10 2 1
3. Frigo Logistics 13 30 51:24 9 3 1
4. Podobowice United 13 22 48:31 7 1 5
5. Polski Dom Ubezpieczeń 13 21 30:28 6 3 3
6. Boiskowe Świry 13 20 41:30 8 2 6
7. Sami Swoi 13 19 40:34 6 1 6
8. FC Żnin 13 19 30:36 6 1 6
9. WKS Wawrzynki 13 17 27:26 5 2 6
10. Świątkowo 13 14 25:40 4 2 7
11. Skład Opału Spokojna 13 12 31:51 3 3 7
12. Gąbin Team 13 10 34:65 3 1 9
13. Dream Team 13 6 16:54 1 3 9
14. Grochowiska Team 13 1 20:62 0 1 12

Terminarz i wyniki

I kolejka (21 kwietnia, piątek)
17:10 Skład Opału Spokojna – Świątkowo 1:1 (0:0)
17:45 WKS Wawrzynki – Grochowiska Team 4:0 (2:0)
18:20 Dream Team – Gąbin Team 4:0 (2:0)
18:55 Frigo Logistics – Podobowice United 2:0 (2:0)
19:30 Sami Swoi – Boiskowe Świry 1:1 (1:0)
20:05 Polski Dom Ubezpieczeń – FC Cegielnia 2:4 (1:1)
20:40 FC Żnin – Mix Cerekwica 0:5 (0:1)

II kolejka (28 kwietnia, piątek)
17:10 Skład Opału Spokojna – WKS Wawrzynki 1:1 (1:0)
17:45 Świątkowo – Mix Cerekwica 0:3 (0:0)
18:20 Gąbin Team – Frigo Logistics 3:7 (0:2)
18:55 Boiskowe Świry – Polski Dom Ubezpieczeń 0:1 (0:1)
19:30 Podobowice United – Sami Swoi 6:3 (2:1)
20:05 FC Cegielnia – FC Żnin 4:0 (3:0)
20:40 Grochowiska Team – Dream Team 2:2 (2:0)

III kolejka (5 maja, piątek)
17:10 WKS Wawrzynki – Świątkowo 3:1 (2:0)
17:45 Dream Team – Skład Opału Spokojna 4:4 (1:4)
18:20 Sami Swoi – Gąbin Team 3:1 (1:1)
18:55 Polski Dom Ubezpieczeń – Podobowice United 3:3 (0:1)
19:30 FC Żnin – Boiskowe Świry 2:5 (1:2)
20:05 Mix Cerekwica – FC Cegielnia 5:2 (3:1)
20:40 Frigo Logistics – Grochowiska Team 5:3 (3:1)

IV kolejka (12 maja, piątek)
17:10 Grochowiska Team – Sami Swoi 3:4 (0:1)
17:45 Podobowice United – FC Żnin 4:0 (2:0)
18:20 Skład Opału Spokojna – Frigo Logistics 1:8 (0:5)
18:55 Gąbin Team – Polski Dom Ubezpieczeń 2:4 (0:1)
19:30 Świątkowo – FC Cegielnia 1:9 (0:6)
20:05 Boiskowe Świry – Mix Cerekwica 2:2 (2:0)
20:40 WKS Wawrzynki – Dream Team 3:1 (2:1)

V kolejka (19 maja, piątek)
17:10 Dream Team – Świątkowo 2:2 (1:2)
17:45 Sami Swoi – Skład Opału Spokojna 3:1 (3:0)
18:20 Frigo Logistics – WKS Wawrzynki 3:1 (0:1)
18:55 Polski Dom Ubezpieczeń – Grochowiska Team 3:0 (0:0)
19:30 FC Żnin – Gąbin Team 4:3 (2:1)
20:05 Mix Cerekwica – Podobowice United 3:2 (2:1)
20:40 FC Cegielnia – Boiskowe Świry 4:3 (2:2)

VI kolejka (26 maja, piątek)
17:10 Grochowiska Team – FC Żnin 3:4 (2:2)
17:45 Świątkowo – Boiskowe Świry 4:2 (1:0)
18:20 Dream Team – Frigo Logistics 0:3 walkower
18:55 Gąbin Team – Mix Cerekwica 1:11 (1:5)
19:30 Skład Opału Spokojna – Polski Dom Ubezpieczeń 2:3 (0:3)
20:05 Podobowice United – FC Cegielnia 1:3 (1:1)
20:40 WKS Wawrzynki – Sami Swoi 0:1 (0:0)

VII kolejka (2 czerwca, piątek)
17:10 FC Żnin – Skład Opału Spokojna 6:2 (2:1)
17:45 Sami Swoi – Dream Team 12:1 (7:1)
18:20 Frigo Logistics – Świątkowo 6:0 (4:0)
18:55 Polski Dom Ubezpieczeń – WKS Wawrzynki 2:2 (1:2)
19:30 Mix Cerekwica – Grochowiska Team 6:2 (2:2)
20:05 FC Cegielnia – Gąbin Team 4:4 (2:1)
20:40 Boiskowe Świry – Podobowice United 3:2 (1:1)

VIII kolejka (6 czerwca, wtorek)
17:10 Skład Opału Spokojna – Mix Cerekwica 1:4 (0:2)
17:45 Świątkowo – Podobowice United 5:6 (1:3)
18:20 Gąbin Team – Boiskowe Świry 4:3 (2:1)
18:55 Frigo Logistics – Sami Swoi 4:3 (2:1)
19:30 Dream Team – Polski Dom Ubezpieczeń 0:1 (0:0)
20:05 WKS Wawrzynki – FC Żnin 2:1 (0:1)
20:40 Grochowiska Team – FC Cegielnia 2:5 (0:5)

IX kolejka (9 czerwca, piątek)
17:10 Sami Swoi – Świątkowo 0:3 walkower
17:45 FC Żnin – Dream Team 3:0 walkower
18:20 Mix Cerekwica – WKS Wawrzynki 2:1 (1:1)
18:55 Polski Dom Ubezpieczeń – Frigo Logistics 4:4 (1:3)
19:30 Boiskowe Świry – Grochowiska Team 2:1 (1:0)
20:05 FC Cegielnia – Skład Opału Spokojna 7:2 (4:0)
20:40 Podobowice United – Gąbin Team 7:2 (3:1)

X kolejka (13 czerwca, wtorek)
17:10 Dream Team – Mix Cerekwica 2:15 (1:7)
17:45 Świątkowo – Gąbin Team 3:4 (2:1)
18:20 Frigo Logistics – FC Żnin 2:2 (1:2)
18:55 Grochowiska Team – Podobowice United 0:7 (0:2)
19:30 Skład Opału Spokojna – Boiskowe Świry 1:8 (0:6)
20:05 Sami Swoi – Polski Dom Ubezpieczeń 2:5 (1:4)
20:40 WKS Wawrzynki – FC Cegielnia 2:3 (0:1)

XI kolejka (16 czerwca, piątek)
17:10 Gąbin Team – Grochowiska Team 5:4 (3:2)
17:45 Podobowice United – Skład Opału Spokojna 3:6 (1:1)
18:20 FC Żnin – Sami Swoi 1:4 (1:1)
18:55 Mix Cerekwica – Frigo Logistics 4:3 (1:3)
19:30 Polski Dom Ubezpieczeń – Świątkowo 1:2 (0:0)
20:05 FC Cegielnia – Dream Team 3:0 walkower
20:40 Boiskowe Świry – WKS Wawrzynki 5:2 (3:1)

XII kolejka (20 czerwca, wtorek)
17:10 Skład Opału Spokojna – Gąbin Team 6:3 (3:2)
17:45 Świątkowo – Grochowiska Team 3:0 (1:0)
18:20 WKS Wawrzynki – Podobowice United 1:4 (0:2)
18:55 Polski Dom Ubezpieczeń – FC Żnin 2:4 (0:3)
19:30 Frigo Logistics – FC Cegielnia 1:1 (0:1)
20:05 Sami Swoi – Mix Cerekwica 0:2 (0:0)
20:40 Dream Team – Boiskowe Świry 0:3 walkower

XIII kolejka (30 czerwca, piątek)
17:10 FC Żnin – Świątkowo 3:0 walkower
17:45 Gąbin Team – WKS Wawrzynki 2:5 (0:4)
18:20 Mix Cerekwica – Polski Dom Ubezpieczeń 5:0 (3:0)
18:55 Boiskowe Świry – Frigo Logistics 1:3 (1:1)
19:30 Podobowice United – Dream Team 3:0 walkower
20:05 FC Cegielnia – Sami Swoi 6:4 (1:1)
20:40 Grochowiska Team – Skład Opału Spokojna 3:0 walkower