Tabela końcowa

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki Z R P
1. FC Cegielnia 14 35 41:11 11 2 1
2. Stapar 14 34 51:23 11 1 2
3. Mix Cerekwica 14 28 49:24 9 1 4
4. Świątkowo 14 18 19:31 5 3 6
5. WKS Wawrzynki 14 17 26:36 5 2 7
6. Pałac Lubostroń 14 13 31:45 4 1 9
7. Polski Dom Ubezpieczeń 14 6 19:47 1 3 10
8. Agro Goc 14 10 20:39 3 1 10

Drużyna Agro Goc wycofała się z rozgrywek przed rozpoczęciem drugiej rundy.
Jej mecze w tej części rozgrywek weryfikowane są
jako walkowery na korzyść przeciwników.

Terminarz i wyniki

I kolejka (11 maja)
18:00 Mix Cerekwica – Agro Goc 7:1 (1:1)
18:35 Świątkowo – Pałac Lubostroń 3:2 (0:0)
19:10 Stapar – WKS Wawrzynki 4:3 (2:2)
19:45 FC Cegielnia – Polski Dom Ubezpieczeń 4:0 (2:0)

II kolejka (18 maja)
18:00 Pałac Lubostroń – Stapar 1:4 (0:3)
18:35 Mix Cerekwica – Świątkowo 1:0 (0:0)
19:10 Agro Goc – Polski Dom Ubezpieczeń 3:1 (1:0)
19:45 WKS Wawrzynki – FC Cegielnia 2:1 (2:1)

III kolejka (21 maja, poniedziałek)
18:00 Stapar – Mix Cerekwica 4:5 (2:0)
18:35 Świątkowo – Agro Goc 1:1 (0:0)
19:10 Polski Dom Ubezpieczeń – WKS Wawrzynki 1:1 (0:0)
19:45 FC Cegielnia – Pałac Lubostroń 3:0 (0:0)

IV kolejka (25 maja)
18:00 Agro Goc – WKS Wawrzynki 6:0 (4:0)
18:35 Świątkowo – Stapar 0:1 (0:0)
19:10 Mix Cerekwica – FC Cegielnia 1:2 (0:1)
19:45 Pałac Lubostroń – Polski Dom Ubezpieczeń 5:3 (2:2)

V kolejka (12 czerwca, wtorek)
18:00 WKS Wawrzynki – Pałac Lubostroń 4:4 (2:1)
18:35 FC Cegielnia – Świątkowo 4:1 (2:0)
19:10 Stapar – Agro Goc 4:2 (1:1)
19:45 Polski Dom Ubezpieczeń – Mix Cerekwica 0:3 (0:0)

VI kolejka (8 czerwca)
18:00 Agro Goc – Pałac Lubostroń 5:2 (3:1)
18:35 Mix Cerekwica – WKS Wawrzynki 6:2 (2:1)
19:10 Stapar – FC Cegielnia 1:1 (0:1)
19:45 Świątkowo – Polski Dom Ubezpieczeń 3:3 (2:1)

VII kolejka (11 czerwca)
18:00 Pałac Lubostroń – Mix Cerekwica 2:6 (2:2)
18:35 FC Cegielnia – Agro Goc 3:2 (1:1)
19:10 WKS Wawrzynki – Świątkowo 1:2 (0:0)
19:45 Polski Dom Ubezpieczeń – Stapar 0:4 (0:1)

VIII kolejka (20 sierpnia)
18:00 Stapar – WKS Wawrzynki 5:2 (2:1)
18:35 FC Cegielnia – Polski Dom Ubezpieczeń 2:1 (2:0)
19:45 Świątkowo – Pałac Lubostroń 2:1 (2:1)
Mix Cerekwica – Agro Goc 3:0 walkower

IX kolejka (23 sierpnia)
18:00 WKS Wawrzynki – FC Cegielnia 0:3 (0:1)
18:35 Pałac Lubostroń – Stapar 1:3 (0:2)
19:10 Mix Cerekwica – Świątkowo 6:0 (3:0)
Agro Goc – Polski Dom Ubezpieczeń 0:3 walkower

X kolejka (27 sierpnia)
18:30 Stapar – Mix Cerekwica 4:3 (3:1)
19:05 Polski Dom Ubezpieczeń – WKS Wawrzynki 0:3 (0:1)
19:40 FC Cegielnia – Pałac Lubostroń 7:1 (4:0)
Świątkowo – Agro Goc 3:0 walkower

XI kolejka (30 sierpnia)
18:30 Świątkowo – Stapar 0:7 (0:3)
19:05 Mix Cerekwica – FC Cegielnia 2:2 (1:1)
19:40 Pałac Lubostroń – Polski Dom Ubezpieczeń 6:3 (3:2)
Agro Goc – WKS Wawrzynki 0:3 walkower

XII kolejka (7 września)
18:30 FC Cegielnia – Świątkowo 3:0 (1:0)
19:05 WKS Wawrzynki – Pałac Lubostroń 2:0 (1:0)
19:40 Polski Dom Ubezpieczeń – Mix Cerekwica 1:5 (1:1)
Stapar – Agro Goc 3:0 walkower

XIII kolejka (14 września)
18:30 Stapar – FC Cegielnia 0:3 (0:1)
19:05 Świątkowo – Polski Dom Ubezpieczeń 1:1 (0:0)
19:40 Mix Cerekwica – WKS Wawrzynki 1:3 (1:2)
Agro Goc – Pałac Lubostroń 0:3 walkower

XIV kolejka (21 września)
18:00 Polski Dom Ubezpieczeń – Stapar 2:7 (1:3)
18:30 Pałac Lubostroń – Mix Cerekwica 3:0 walkower
19:00 WKS Wawrzynki – Świątkowo 0:3 (0:0)
FC Cegielnia – Agro Goc 3:0 walkower

 

Klasyfikacja strzelców

1. Alichniewicz Przemysław Stapar 20
2. Kurowski Patryk Mix Cerekwica 13
3. Janus Daniel Stapar 11
Pastuszyn Adam Agro Goc 11
5. Rezulak Paweł Mix Cerekwica 10
6. Judek Jacek FC Cegielnia 8
Kasprzyk Krzysztof FC Cegielnia 8
Piątek Mateusz WKS Wawrzynki 8
9. Dereziński Wiktor Pałac Lubostroń 6
Iskra Damian Pałac Lubostroń 6
Świtała Adrian Mix Cerekwica 6
12. Kasprzyk Wojciech FC Cegielnia 5
Piórkowski Damian Mix Cerekwica 5
Włodarczak Mateusz Pałac Lubostroń 5
15. Adamski Andrzej P.D.U. 4
Borkowski Kacper Agro Goc 4
Grajek Marcin WKS Wawrzynki 4
Kaźmierczak Piotr Świątkowo 4
Szelągowski Artur FC Cegielnia 4
Wiese Mateusz Stapar 4
Zacharko Krzysztof Świątkowo 4
22. Buzalski Bartosz Mix Cerekwica 3
Gęgotek Patryk Agro Goc 3
Kolasa Tomasz P.D.U. 3
Łuczak Paweł FC Cegielnia 3
Przybylski Mateusz Świątkowo 3
Trześniewski Jakub Stapar 3
Styza Krzysztof Mix Cerekwica 3
Słowik Jakub Świątkowo 3
Słodkiewicz Kamil FC Cegielnia 3
Rymarkiewicz Sebastian Stapar 3
Rabuliński Jakub WKS Wawrzynki 3
33. Dobrzyń Bartosz Stapar 2
Dudek Marcin P.D.U. 2
Dupeczek Marcin P.D.U. 2
Figura Kamil Pałac Lubostroń 2
Gwit Marek Mix Cerekwica 2
Hałajczak Marcin FC Cegielnia 2
Iciak Mirosław Mix Cerekwica 2
Jurkowski Norbert WKS Wawrzynki 2
Kubicki Kamil FC Cegielnia 2
Lewandowski Daniel P.D.U. 2
Menclewicz Łukasz WKS Wawrzynki 2
Mikoś mateusz Stapar 2
Wesół Krzysztof Świątkowo 2
Wesół Paweł Pałac Lubostroń 2
Zimny Grzegorz Agro Goc 2
48. Cieślak Tomasz P.D.U. 1
Folaron Maciej FC Cegielnia 1
Iskra Jakub Pałac Lubostroń 1
Jewasizicha Kacper Pałac Lubostroń 1
Juszczak Jacek Pałac Lubostroń 1
Kędziora Krystian Stapar 1
Kiliński Artur WKS Wawrzynki 1
Lisiecki Mateusz Stapar 1
Łoboziak Patryk Stapar 1
Murawski Piotr P.D.U. 1
Ojak Błażej Mix Cerekwica 1
Paluszkiewicz Patryk Mix Cerekwica 1
Popiela Maciej Pałac Lubostroń 1
Sytek Marcin FC Cegielnia 1
Świtalski Arkadiusz WKS Wawrzynki 1
Warda Jakub WKS Wawrzynki 1
Wojtasiak Patryk WKS Wawrzynki 1
Zagniński Julian P.D.U. 1