AKTUALNA TABELA ROZGRYWEK

old14

Wyniki 1. rundy

I kolejka (22 maja 2013, środa)
Młodocin – Old Boys Gwiazda Wąsosz 0:3 (0:2)
Old Boys Jabłówko – Księgarnia Pałucka 5:2 (2:1)
Pomarańczowi – Sołectwo Słębowo 3:2 (1:0)
Cieśla Dach – Maja Trans Sped 5:2 (2:0)

II kolejka (29 maja 2013, środa)
Księgarnia Pałucka – Maja Trans Sped 4:6 (1:3)
Sołectwo Słębowo – Młodocin 9:0 (6:0)
Old Boys Gwiazda Wąsosz – Cieśla Dach 1:11 (1:4)
Old Boys Jabłówko – Pomarańczowi 1:4 (0:2)

III kolejka (5 czerwca 2013, środa)
Sołectwo Słębowo – Old Boys Jabłówko 3:2 (1:1)
Maja Trans Sped – Pomarańczowi 0:4 (0:2)
Księgarnia Pałucka – Old Boys Gwiazda Wąsosz 3:6 (1:1)
Cieśla Dach – Młodocin 7:0 (4:0)

IV kolejka (12 czerwca 2013, środa)
Maja Trans Sped – Old Boys Gwiazda Wąsosz 3:2 (2:1)
Sołectwo Słębowo – Księgarnia Pałucka 3:2 (0:1)
Pomarańczowi – Młodocin 6:2 (3:1)
Cieśla Dach – Old Boys Jabłówko 8:0 (4:0)

V kolejka (19 czerwca 2013, środa)
Księgarnia Pałucka – Pomarańczowi 0:4 (0:1)
Old Boys Gwiazda Wąsosz – Old Boys Jabłówko 3:2 (3:1)
Maja Trans Sped – Młodocin 3:2 (1:0)
Sołectwo Słębowo – Cieśla Dach 4:6 (3:2)

VI kolejka (24 czerwca 2013, poniedziałek)
Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 0:3 (0:1)
Pomarańczowi – Old Boys Gwiazda Wąsosz 1:1 (0:1)
Cieśla Dach – Księgarnia Pałucka 9:1 (5:0)
Młodocin – Old Boys Jabłówko 2:0 (1:0)

VII kolejka (26 czerwca 2013, środa)
Old Boys Jabłówko – Maja Trans Sped 1:3 (1:1)
Old Boys Gwiazda Wąsosz – Sołectwo Słębowo 1:5 (1:1)
Młodocin – Księgarnia Pałucka 1:5 (1:3)
Pomarańczowi – Cieśla Dach 1:6 (0:2)

Wyniki 2. rundy

VIII kolejka (21 sierpnia 2013, środa)
Młodocin – Old Boys Gwiazda Wąsosz 1:0 (1:0)
Old Boys Jabłówko – Księgarnia Pałucka 1:2 (0:0)
Pomarańczowi – Sołectwo Słębowo 2:4 (1:4)
Cieśla Dach – Maja Trans Sped 2:1 (1:1)

IX kolejka (28 sierpnia 2013, środa)
Księgarnia Pałucka – Maja Trans Sped 3:5 (2:1)
Sołectwo Słębowo – Młodocin 5:0 (2:0)
Old Boys Gwiazda Wąsosz – Cieśla Dach 0:5 (0:1)
Old Boys Jabłówko – Pomarańczowi 0:6 (0:1)

X kolejka (4 września 2013, środa)
Sołectwo Słębowo – Old Boys Jabłówko 8:1 (2:0)
Maja Trans Sped – Pomarańczowi 2:1 (1:0)
Księgarnia Pałucka – Old Boys Gwiazda Wąsosz 1:3 (1:1)
Cieśla Dach – Młodocin 4:0 (1:0)

XI kolejka (11 września 2013, środa)
Maja Trans Sped – Old Boys Gwiazda Wąsosz 3:2 (2:2)
Sołectwo Słębowo – Księgarnia Pałucka 9:0 (6:0)
Pomarańczowi – Młodocin 8:0 (4:0)
Cieśla Dach – Old Boys Jabłówko 4:0 (2:0)

XII kolejka (18 września 2013, środa)
Księgarnia Pałucka – Pomarańczowi 0:12 (0:4)
Old Boys Gwiazda Wąsosz – Old Boys Jabłówko 4:2 (2:1)
Maja Trans Sped – Młodocin 4:1 (2:0)
Sołectwo Słębowo – Cieśla Dach 2:4 (1:2)

XIII kolejka (25 września 2013, środa)
Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 4:4 (3:2)
Pomarańczowi – Old Boys Gwiazda Wąsosz 5:1 (4:1)
Cieśla Dach – Księgarnia Pałucka 9:0 (3:0)
Młodocin – Old Boys Jabłówko 4:3 (1:3)

XIV kolejka (27 września 2013, piątek)
Old Boys Jabłówko – Maja Trans Sped 4:10 (3:4)
Old Boys Gwiazda Wąsosz – Sołectwo Słębowo 2:2 (2:0)
Młodocin – Księgarnia Pałucka 1:4 (1:2)
Pomarańczowi – Cieśla Dach 2:4 (1:1)