Aktualna tabela

old16

Terminarz i wyniki

I kolejka – 20 kwietnia 2016 (środa)
18:00 Sołectwo Słębowo – Stal-Bud 3:2 (1:1)
18:35 Młodocin – Sami Swoi 1:2 (0:1)
19:10 Old Boys Wągrowiec – Cieśla-Dach 2:4 (1:2)
19:45 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 3:1 (1:0)
20:20 Budowlani – Old Boys Chomętowo 1:1 (0:0)

II kolejka – 27 kwietnia 2016 (środa)
18:00 Old Boys Wągrowiec – Old Boys Team Żnin 2:3 (0:0)
18:35 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 2:3 (1:2)
19:10 Stal-Bud – Old Boys Chomętowo 5:0 (5:0)
19:45 Młodocin – Budowlani 0:3 (0:0)
20:20 Sami Swoi – Maja Trans Sped 5:1 (3:0)

III kolejka – 4 maja 2016 (środa)
18:00 Stal-Bud – Old Boys Team Żnin 0:5 (0:3)
18:35 Sami Swoi – Budowlani 4:1 (3:1)
19:10 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 0:2 (0:0)
19:45 Cieśla-Dach – Old Boys Chomętowo 8:0 (5:0)
20:20 Młodocin – Old Boys Wągrowiec 1:5 (0:2)

IV kolejka – 11 maja 2016 (środa)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 2:2 (1:1)
18:35 Stal-Bud – Cieśla-Dach 0:6 (0:3)
19:10 Old Boys Team Żnin – Budowlani 6:0 (4:0)
19:45 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 3:0 (2:0)
20:20 Old Boys Wągrowiec – Old Boys Chomętowo 2:2 (1:0)

V kolejka – 18 maja 2016 (środa)
18:00 Budowlani – Sołectwo Słębowo 3:5 (0:3)
18:35 Maja Trans Sped – Old Boys Wągrowiec 4:0 (2:0)
19:10 Old Boys Chomętowo – Old Boys Team Żnin 1:7 (1:2)
19:45 Sami Swoi – Stal-Bud 3:2 (0:1)
20:20 Cieśla-Dach – Młodocin 11:0 (5:0)

VI kolejka – 25 maja 2016 (środa)
18:00 Old Boys Chomętowo – Sami Swoi 0:8 (0:4)
18:35 Budowlani – Stal-Bud 0:4 (0:2)
19:10 Old Boys Wągrowiec – Sołectwo Słębowo 0:4 (0:1)
19:45 Old Boys Team Żnin – Młodocin 4:0 (0:0)
20:20 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 1:2 (0:0)

VII kolejka – 2 czerwca 2016 (czwartek)
18:00 Sami Swoi – Old Boys Wągrowiec 9:1 (6:0)
18:35 Cieśla-Dach – Old Boys Team Żnin 9:2 (4:0)
19:10 Maja Trans Sped – Budowlani 4:0 (1:0)
19:45 Old Boys Chomętowo – Sołectwo Słębowo 0:1 (0:1)
20:20 Stal-Bud – Młodocin 4:4 (2:2)

VIII kolejka – 6 czerwca 2016 (poniedziałek)
18:00 Budowlani – Cieśla-Dach 0:8 (0:4)
18:35 Old Boys Team Żnin – Sami Swoi 5:1 (2:1)
19:10 Sołectwo Słębowo – Młodocin 4:2 (2:1)
19:45 Old Boys Wągrowiec – Stal-Bud 6:0 (2:0)
20:20 Old Boys Chomętowo – Maja Trans Sped 1:1 (1:0)

IX kolejka – 8 czerwca 2015 (środa)
18:00 Old Boys Chomętowo – Młodocin 2:0 (1:0)
18:35 Maja Trans Sped – Stal-Bud 3:0 (1:0)
19:10 Cieśla-Dach – Sami Swoi 2:1 (0:0)
19:45 Budowlani – Old Boys Wągrowiec 1:1 (1:1)
20:20 Old Boys Team Żnin – Sołectwo Słębowo 2:3 (0:1)

X kolejka – 31 sierpnia 2016 (środa)
18:00 Sołectwo Słębowo – Stal-Bud 4:1 (0:0)
18:35 Młodocin – Sami Swoi 0:11 (0:4)
19:10 Old Boys Wągrowiec – Cieśla-Dach 0:7 (0:3)
19:45 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 7:2 (4:2)
20:20 Budowlani – Old Boys Chomętowo 3:0 (1:0)

XI kolejka – 7 września 2016 (środa)
18:00 Old Boys Wągrowiec – Old Boys Team Żnin 0:1 (0:1)
18:35 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 3:3 (3:1)
19:10 Stal-Bud – Old Boys Chomętowo 3:1 (1:0)
19:45 Młodocin – Budowlani 2:3 (1:1)
20:20 Sami Swoi – Maja Trans Sped 4:0 (3:0)

XII kolejka – 14 września 2016 (środa)
18:00 Stal-Bud – Old Boys Team Żnin 2:2 (0:0)
18:35 Sami Swoi – Budowlani 4:1 (0:0)
19:10 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 1:1 (1:0)
19:45 Cieśla-Dach – Old Boys Chomętowo 5:2 (2:2)
20:20 Młodocin – Old Boys Wągrowiec 1:3 (0:3)

XIII kolejka – 21 września 2016 (środa)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 1:4 (0:0)
18:35 Stal-Bud – Cieśla-Dach 1:8 (0:5)
19:10 Old Boys Team Żnin – Budowlani 4:3 (1:2)
19:45 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 1:2 (0:1)
20:20 Old Boys Wągrowiec – Old Boys Chomętowo 3:1 (2:1)

XIV kolejka – 28 września 2016 (środa)
18:00 Budowlani – Sołectwo Słębowo 0:2 (0:0)
18:35 Maja Trans Sped – Old Boys Wągrowiec 4:3 (2:1)
19:10 Old Boys Chomętowo – Old Boys Team Żnin 1:1 (0:1)
19:45 Sami Swoi – Stal-Bud 4:3 (1:2)
20:20 Cieśla-Dach – Młodocin 3:0 walkower

XV kolejka – 3 października 2016 (poniedziałek)
18:00 Old Boys Chomętowo – Sami Swoi 1:1 (1:1)
18:35 Budowlani – Stal-Bud 3:3 (3:1)
19:10 Old Boys Wągrowiec – Sołectwo Słębowo 0:3 (0:2)
19:45 Old Boys Team Żnin – Młodocin 5:1 (3:1)
20:20 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 0:3 (0:2)

XVI kolejka – 10 października 2016 (poniedziałek)
18:00 Sami Swoi – Old Boys Wągrowiec 3:3 (2:1)
18:35 Cieśla-Dach – Old Boys Team Żnin 3:3 (1:1)
19:10 Maja Trans Sped – Budowlani 1:2 (1:1)
19:45 Old Boys Chomętowo – Sołectwo Słębowo 0:5 (0:1)
20:20 Stal-Bud – Młodocin 2:2 (2:1)

XVII kolejka – 12 października 2016 (środa)
18:00 Budowlani – Cieśla-Dach
18:35 Old Boys Team Żnin – Sami Swoi
19:10 Sołectwo Słębowo – Młodocin
19:45 Old Boys Wągrowiec – Stal-Bud
20:20 Old Boys Chomętowo – Maja Trans Sped

XVIII kolejka – 14 października 2016 (piątek)
18:00 Old Boys Chomętowo – Młodocin
18:35 Maja Trans Sped – Stal-Bud
19:10 Cieśla-Dach – Sami Swoi
19:45 Budowlani – Old Boys Wągrowiec
20:20 Old Boys Team Żnin – Sołectwo Słębowo