Tabela

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki Z R P
1. Cieśla-Dach 18 49 106:28 16 1 1
2. Old Boys Team Żnin 18 43 73:36 14 1 3
3. Sami Swoi 18 39 56:30 13 0 5
4. Sołectwo Słębowo 18 36 57:33 12 0 6
5. Maja Trans Sped 18 36 60:40 12 0 6
6. Budowlani 18 17 26:55 5 2 11
7. Młodocin 18 17 34:53 5 2 10
8. Old Boys Chomętowo 18 11 16:59 3 2 13
9. Old Boys Kcynia 18 5 24:85 1 2 16
10. Old Boys Wągrowiec 18 11 17:57 3 1 13

Wyniki

I kolejka (19 kwietnia, środa)
18:00 Cieśla-Dach – Budowlani 7:1 (2:0)
18:35 Maja Trans Sped – Old Boys Team Żnin 1:2 (0:1)
19:10 Sami Swoi – Old Boys Chomętowo 4:0 (3:0)
19:45 Młodocin – Sołectwo Słębowo 4:1 (4:0)
20:20 Old Boys Wągrowiec – Old Boys Kcynia 2:1 (0:1)

II kolejka (26 kwietnia, środa)
18:00 Sołectwo Słębowo – Old Boys Wągrowiec 3:2 (1:1)
18:35 Old Boys Chomętowo – Młodocin 3:0 (0:0)
19:10 Old Boys Team Żnin – Sami Swoi 4:2 (1:1)
19:45 Cieśla-Dach – Maja Trans Sped 8:2 (4:0)
20:20 Old Boys Kcynia – Budowlani 2:2 (1:1)

III kolejka (29 maja, poniedziałek)
18:00 Sami Swoi – Cieśla-Dach 4:8 (1:4)
18:35 Sołectwo Słębowo – Old Boys Kcynia 5:0 (1:0)
19:10 Maja Trans Sped – Budowlani 2:0 (1:0)
19:45 Old Boys Wągrowiec – Old Boys Chomętowo 0:1 (0:1)
20:20 Młodocin – Old Boys Team Żnin 3:6 (1:4)

IV kolejka (10 maja, środa)
18:00 Budowlani – Sołectwo Słębowo 0:6 (0:3)
18:35 Old Boys Team Żnin – Old Boys Wągrowiec 5:2 (1:0)
19:10 Cieśla-Dach – Młodocin 7:2 (2:0)
19:45 Maja Trans Sped – Sami Swoi 2:3 (0:0)
20:20 Old Boys Kcynia – Old Boys Chomętowo 3:1 (2:0)

V kolejka (17 maja, środa)
18:00 Old Boys Wągrowiec – Cieśla-Dach 1:13 (1:7)
18:35 Młodocin – Maja Trans Sped 1:5 (0:1)
19:10 Sami Swoi – Budowlani 5:1 (2:0)
19:45 Sołectwo Słębowo – Old Boys Chomętowo 2:1 (0:1)
20:20 Old Boys Team Żnin – Old Boys Kcynia 5:3 (1:2)

VI kolejka (24 maja, środa)
18:00 Old Boys Team Żnin – Sołectwo Słębowo 3:2 (0:1)
18:35 Old Boys Kcynia – Cieśla-Dach 4:11 (1:4)
19:10 Maja Trans Sped – Old Boys Wągrowiec 3:1 (2:1)
19:45 Sami Swoi – Młodocin 3:2 (1:1)
20:20 Budowlani – Old Boys Chomętowo 2:1 (2:0)

VII kolejka (31 maja, środa)
18:00 Old Boys Wągrowiec – Sami Swoi 1:5 (1:2)
18:35 Old Boys Chomętowo – Old Boys Team Żnin 1:5 (1:4)
19:10 Maja Trans Sped – Old Boys Kcynia 11:0 (2:0)
19:45 Młodocin – Budowlani 1:1 (0:1)
20:20 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 1:4 (0:1)

VIII kolejka (7 czerwca, środa)
18:00 Budowlani – Old Boys Team Żnin 1:5 (0:2)
18:35 Cieśla-Dach – Old Boys Chomętowo 7:0 (1:0)
19:10 Old Boys Kcynia – Sami Swoi 2:3 (0:0)
19:45 Młodocin – Old Boys Wągrowiec 2:2 (0:1)
20:20 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 3:7 (2:2)

IX kolejka (14 czerwca, środa)
18:00 Old Boys Wągrowiec – Budowlani 0:1 (0:0)
18:35 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 2:1 (1:0)
19:10 Old Boys Chomętowo – Maja Trans Sped 1:5 (0:1)
19:45 Młodocin – Old Boys Kcynia 3:0 walkower
20:20 Old Boys Team Żnin – Cieśla-Dach 3:3 (1:1)

X kolejka (21 czerwca, środa)
18:00 Old Boys Chomętowo – Sami Swoi 0:5 (0:3)
18:35 Budowlani – Cieśla-Dach 2:7 (1:3)
19:10 Old Boys Kcynia – Old Boys Wągrowiec 0:3 walkower
19:45 Sołectwo Słębowo – Młodocin 6:4 (4:0)
20:20 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 6:3 (2:3)

XI kolejka (28 czerwca, środa)
18:00 Old Boys Wągrowiec – Sołectwo Słębowo 2:0 (0:0)
18:35 Młodocin – Old Boys Chomętowo 2:1 (2:1)
19:10 Sami Swoi – Old Boys Team Żnin 2:1 (1:1)
19:45 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 0:6 (0:2)
20:20 Budowlani – Old Boys Kcynia 3:1 (2:1)

XII kolejka (28 sierpnia, poniedziałek)
18:00 Maja Trans Sped – Budowlani 4:0 (0:0)
18:35 Młodocin – Old Boys Team Żnin 6:2 (5:1)
19:10 Sołectwo Słębowo – Old Boys Kcynia 8:0 (3:0)
19:45 Old Boys Wągrowiec – Old Boys Chomętowo 0:0
20:20 Sami Swoi – Cieśla-Dach 0:1 (0:1)

XIII kolejka (30 sierpnia, środa)
18:00 Old Boys Team Żnin – Old Boys Wągrowiec 8:1 (3:1)
18:35 Budowlani – Sołectwo Słębowo 3:5 (0:3)
19:10 Maja Trans Sped – Sami Swoi 2:1 (2:0)
19:45 Old Boys Kcynia – Old Boys Chomętowo 2:2 (2:0)
20:20 Cieśla-Dach – Młodocin 6:1 (3:0)

XIV kolejka (6 września, środa)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 2:7 (1:3)
18:35 Sami Swoi – Budowlani 2:1 (1:1)
19:10 Old Boys Team Żnin – Old Boys Kcynia 6:1 (4:1)
19:45 Old Boys Wągrowiec – Cieśla-Dach 0:3 walkower
20:20 Sołectwo Słębowo – Old Boys Chomętowo 2:0 (1:0)

XV kolejka (13 września, środa)
18:00 Old Boys Team Żnin – Sołectwo Słębowo 2:3 (1:2)
18:35 Maja Trans Sped – Old Boys Wągrowiec 3:0 walkower
19:10 Old Boys Kcynia – Cieśla-Dach 2:9 (0:4)
19:45 Sami Swoi – Młodocin 5:1 (2:1)
20:20 Budowlani – Old Boys Chomętowo 2:3 (2:0)

XVI kolejka (20 września, środa)
18:00 Old Boys Chomętowo – Old Boys Team Żnin 0:3 (0:2)
18:35 Old Boys Wągrowiec – Sami Swoi 0:3 walkower
19:10 Maja Trans Sped – Old Boys Kcynia 3:2 (1:2)
19:45 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 0:2 (0:1)
20:20 Młodocin – Budowlani 1:2 (0:1)

XVII kolejka (27 września, środa)
18:00 Młodocin – Old Boys Wągrowiec 3:0 walkower
18:35 Budowlani – Old Boys Team Żnin 1:3 (1:1)
19:10 Old Boys Kcynia – Sami Swoi 1:6 (0:3)
19:45 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 3:0 (0:0)
20:20 Cieśla-Dach – Old Boys Chomętowo 3:1 (1:0)

XVIII kolejka (29 września, piątek)
17:00 Old Boys Chomętowo – Maja Trans Sped 0:1 (0:0)
17:35 Old Boys Wągrowiec – Budowlani 0:3 walkower
18:10 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 1:2 (1:0)
18:45 Młodocin – Old Boys Kcynia 1:0 (1:0)
19:20 Old Boys Team Żnin – Cieśla-Dach 4:1 (2:0)

Klasyfikacja strzelców

1. Piekarski Leszek Cieśla-Dach 41
2. Zimny Grzegorz Sołectwo Słębowo 23
3. Pawłowski Marek Sami Swoi 19
4. Cieślak Piotr Cieśla-Dach 18
5. Guściora Mariusz Maja Trans Sped 14
Lisiecki Andrzej Old Boys Team Żnin 14
7. Kaźmierczak Piotr Sami Swoi 13
8. Ejankowski Tomasz Cieśla-Dach 12
Maciejewski Rafał Maja Trans Sped 12
10. Kranz Leszek Old Boys Team Żnin 11
11. Cieślak Zbigniew Cieśla-Dach 10
Górecki Sebastian Old Boys Kcynia 10
Jarmuż Paweł Młodocin 10
14. Katafiasz Sławomir Sami Swoi 9
Kośmider Piotr Maja Trans Sped 9
Witkowski Tomasz Cieśla-Dach 9
17. Krypiński Jacek Old Boys Team Żnin 8
Szypowski Robert Old Boys Team Żnin 8
Wesołowski Fabian Old Boys Team Żnin 8
20. Branicki Jarosław Sołectwo Słębowo 7
Dorabiała Grzegorz Budowlani 7
Och Mariusz Maja Trans Sped 7
Pierzyński Tomasz Budowlani 7
Weszka Rafał Old Boys Team Żnin 7
Żarnowski Stanisław Sołectwo Słębowo 7
26. Breliński Roman Old Boys Team Żnin 6
Kapuściński Sławomir Maja Trans Sped 6
Kuczma Michał Old Boys Team Żnin 6
Łasut Mariusz Sołectwo Słębowo 6
Pituła Zbigniew Sołectwo Słębowo 6
Suplicki Krzysztof Młodocin 6
32. Obala Robert Old Boys Chomętowo 5
Sudak Sebastian Budowlani 5
34. Ciaciach Krzysztof Old Boys Kcynia 4
Heinich Daniel Sami Swoi 4
Kapłoński Przemysław Młodocin 4
Karabasz Piotr Old Boys Wągrowiec 4
Katafiasz Rafał Cieśla-Dach 4
Mężydło Grzegorz Old Boys Chomętowo 4
Przybylak Arkadiusz Maja Trans Sped 4
Strykowski Marcin Cieśla-Dach 4
42. Biskupski Jarosław Old Boys Kcynia 3
Górecki Leszek Old Boys Kcynia 3
Mazur Maciej Cieśla-Dach 3
Pituła Jarosław Sołectwo Słębowo 3
Popiołek Leszek Old Boys Team Żnin 3
Świtała Adam Młodocin 3
48. Czechowski Paweł Sami Swoi 2
Drzewiecki Maciej Old Boys Team Żnin 2
Dudek Mariusz Old Boys Chomętowo 2
Grabowski Marcin Młodocin 2
Grabowski Rafał Budowlani 2
Krakowiak Marek Młodocin 2
Marczyński Eugeniusz Maja Trans Sped 2
Mężydło Paweł Old Boys Chomętowo 2
Muszyński Przemysław Old Boys Kcynia 2
Nowak Ireneusz Młodocin 2
Przywara Piotr Old Boys Team Żnin 2
Woźniak Krzysztof Old Boys Wągrowiec 2
Wrzesiński Karol Sami Swoi 2
Zamiar Łukasz Maja Trans Sped 2
62. Babiaczyk Paweł Old Boys Wągrowiec 1
Bobrowski Artur Old Boys Wągrowiec 1
Celi Piotr Old Boys Kcynia 1
Cieślak Mariusz Cieśla-Dach 1
Cwelem Paweł Old Boys Kcynia 1
Delekta Karol Sami Swoi 1
Dupeczka Marcin Old Boys Chomętowo 1
Dżażdżyński Sebastian Budowlani 1
Herubin Kamil Old Boys Wągrowiec 1
Kaczmarek Roman Sami Swoi 1
Kaźmierczak Leszek Old Boys Wągrowiec 1
Kitkowski Michał Old Boys Chomętowo 1
Krakowiak Piotr Młodocin 1
Najzer Mirosław Maja Trans Sped 1
Nowaczyk Roman Sołectwo Słębowo 1
Nowicki Janusz Old Boys Wągrowiec 1
Nowicki Patryk Old Boys Wągrowiec 1
Pilarski Maciej Old Boys Team Żnin 1
Przybył Maciej Old Boys Team Żnin 1
Ratajczak Piotr Old Boys Chomętowo 1
Rybarkiewicz Krzysztof Sami Swoi 1
Sergiel Andrzej Old Boys Wągrowiec 1
Skibiński Jacek Sami Swoi 1
Wawrzyński Sławomir Budowlani 1
Witkowski Dariusz Cieśla-Dach 1
Żywicki Krzysztof Old Boys Wągrowiec 1