Końcowa tabela

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki Z R P
1. Cieśla-Dach 14 34 72:28 12 1 1
2. Sołectwo Słębowo 14 31 54:24 10 2 2
3. Sami Swoi 14 30 53:32 10 0 4
4. Maja Trans Sped 14 18 27:27 6 0 8
5. Polski Dom Ubezpieczeń 14 16 26:34 5 1 8
6. Chomętowo 14 16 36:45 5 1 8
7. Budowlani 14 15 31:49 5 0 9
8. Ubezpieczeni 14 0 16:74 0 0 14

Terminarz i wyniki

I kolejka (9 maja)
18:00 Sami Swoi – Polski Dom Ubezpieczeń 4:0 (2:0)
18:35 Ubezpieczeni – Cieśla-Dach 2:10 (0:4)
19:10 Chomętowo – Sołectwo Słębowo 1:7 (0:3)
19:45 Budowlani – Maja Trans Sped 4:2 (2:0)

II kolejka (16 maja)
18:00 Sołectwo Słębowo – Budowlani 3:1 (1:1)
18:35 Cieśla-Dach – Chomętowo 5:3 (2:1)
19:10 Polski Dom Ubezpieczeń – Maja Trans Sped 0:2 (0:1)
19:45 Sami Swoi – Ubezpieczeni 9:1 (5:1)

III kolejka (23 maja)
18:00 Chomętowo – Sami Swoi 3:5 (0:3)
18:35 Ubezpieczeni – Polski Dom Ubezpieczeń 1:4 (1:1)
19:10 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 1:3 (0:1)
19:45 Budowlani – Cieśla-Dach 2:9 (0:2)

IV kolejka (28 maja)
18:00 Polski Dom Ubezpieczeń – Sołectwo Słębowo 2:3 (0:1)
18:35 Ubezpieczeni – Chomętowo 1:3 (1:2)
19:10 Sami Swoi – Budowlani 4:2 (2:1)
19:45 Cieśla-Dach – Maja Trans Sped

V kolejka (4 czerwca, poniedziałek)
18:00 Budowlani – Ubezpieczeni 4:1 (2:1)
18:35 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 3:3 (1:3)
19:10 Chomętowo – Polski Dom Ubezpieczeń 2:2 (1:1)
19:45 Maja Trans Sped – Sami Swoi 1:2 (0:2)

VI kolejka (6 czerwca)
18:00 Chomętowo – Budowlani 2:3 (1:2)
18:35 Ubezpieczeni – Maja Trans Sped 2:6 (2:2)
19:10 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 2:1 (1:1)
19:45 Polski Dom Ubezpieczeń – Cieśla-Dach 1:3 (0:2)

VII kolejka (13 czerwca)
18:00 Maja Trans Sped – Chomętowo 2:4 (1:1)
18:35 Budowlani – Polski Dom Ubezpieczeń 2:0 (2:0)
19:10 Sołectwo Słębowo – Ubezpieczeni 4:1 (1:1)
19:45 Cieśla-Dach – Sami Swoi 4:3 (1:0)

VIII kolejka (29 sierpnia)
18:00 Sami Swoi – Polski Dom Ubezpieczeń 3:6 (1:3)
18:35 Ubezpieczeni – Cieśla-Dach 2:11 (1:6)
19:10 Chomętowo – Sołectwo Słębowo 2:5 (2:3)
19:45 Budowlani – Maja Trans Sped 1:3 (0:2)

IX kolejka (5 września)
18:00 Sołectwo Słębowo – Budowlani 8:3 (3:1)
18:35 Cieśla-Dach – Chomętowo 4:2 (2:1)
19:10 Polski Dom Ubezpieczeń – Maja Trans Sped 0:2 (0:1)
19:45 Sami Swoi – Ubezpieczeni 6:0 (2:0)

X kolejka (12 września)
18:00 Chomętowo – Sami Swoi 2:5 (2:2)
18:35 Ubezpieczeni – Polski Dom Ubezpieczeń 2:4 (0:2)
19:10 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 0:1 (0:0)
19:45 Budowlani – Cieśla-Dach 2:5 (2:2)

XI kolejka (17 września)
18:00 Polski Dom Ubezpieczeń – Sołectwo Słębowo 2:7 (1:3)
18:35 Ubezpieczeni – Chomętowo 1:4 (0:1)
19:10 Sami Swoi – Budowlani 4:2 (1:0)
19:45 Cieśla-Dach – Maja Trans Sped 1:2 (0:2)

XII kolejka (19 września)
18:00 Budowlani – Ubezpieczeni 3:1 (0:0)
18:35 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 3:4 (1:1)
19:10 Chomętowo – Polski Dom Ubezpieczeń 0:2 (0:0)
19:45 Maja Trans Sped – Sami Swoi 2:3 (2:0)

XIII kolejka (26 września)
18:00 Chomętowo – Budowlani 5:1 (3:0)
18:35 Ubezpieczeni – Maja Trans Sped 0:1 (0:0)
19:10 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 1:1 (0:0)
19:45 Polski Dom Ubezpieczeń – Cieśla-Dach 1:2 (0:0)

XIV kolejk (28 września)
18:00 Maja Trans Sped – Chomętowo 2:3 (1:2)
18:35 Budowlani – Polski Dom Ubezpieczeń 1:2 (0:0)
19:10 Sołectwo Słębowo – Ubezpieczeni 5:1 (0:0)
19:45 Cieśla-Dach – Sami Swoi 7:1 (5:1)

 

Klasyfikacja strzelców

1. Piekarski Leszek Cieśla-Dach 20
2. Piórkowski Damian Cieśla-Dach 16
3. Słowik Jakub Sami Swoi 15
4. Heinich Daniel Sami Swoi 11
5. Dorabiała Grzegorz Chomętowo 10
Komasa Błażej Sołectwo Słębowo 10
Witkowski Tomasz Cieśla-Dach 10
Zimny Grzegorz Sołectwo Słębowo 10
Żarnowski Stanisław Sołectwo Słębowo 10
10. Pawłowski Marek Sami Swoi 9
Pierzyński Tomasz Budowlani 9
Wrzesiński Maciej Cieśla-Dach 9
13. Branicki Jarosław Sołectwo Słębowo 8
Sudak Sebastian Budowlani 8
Szpechciński Tomasz Chomętowo 8
16. Kaźmierczak Piotr Sami Swoi 7
Ratajczak Piotr Chomętowo 7
18. Guściora Mariusz Maja Trans Sped 6
Łasut Mariusz Sołectwo Słębowo 6
Naszko Bartosz Budowlani 6
21. Ciemnieniewski Tomasz P.D.U. 5
Kapuściński Sławomir Maja Trans Sped 5
Katafiasz Sławomir Sami Swoi 5
Marczyński Eugeniusz Maja Trans Sped 5
Przybylak Arkadiusz Maja Trans Sped 5
Witkowski Dariusz Cieśla-Dach 5
27. Kitkowski Michał Chomętowo 4
Piechowiak Ryszard P.D.U. 4
Strykowski Marcin Cieśla-Dach 4
Zagniński Julian Chomętowo 4
31. Bąk Rafał Ubezpieczeni 3
Borowski Adam P.D.U. 3
Cieślak Zbigniew Cieśla-Dach 3
Dupeczek Marcin P.D.U. 3
Dżażdżyński Sebastian P.D.U. 3
Maciejewski Karol Budowlani 3
Mazur Maciej Cieśla-Dach 3
Mężydło Paweł Ubezpieczeni 3
Pituła Jarosław Sołectwo Słębowo 3
40. Czechowski Paweł Sami Swoi 2
Drabik Adrian P.D.U. 2
Dudek Mariusz Chomętowo 2
Kamiński Patryk P.D.U. 2
Lubiszewski Adrian Budowlani 2
Maciejewski Rafał Maja Trans Sped 2
Mężydło Grzegorz Ubezpieczeni 2
Mielcarz Emil Budowlani 2
Mróz Radosław Sami Swoi 2
Nowaczyk Roman Sołectwo Słębowo 2
Obiała Robert Ubezpieczeni 2
Szypowski Robert Sołectwo Słębowo 2
Warkoczewski Adam Ubezpieczeni 2
53. Chemerling Tomasz Sołectwo Słębowo 1
Grabowski Rafał Budowlani 1
Jamróg Maciej Cieśla-Dach 1
Jarmuż Paweł Ubezpieczeni 1
Kolasa Dawid P.D.U. 1
Kubiak Krzysztof Ubezpieczeni 1
Murawski Piotr P.D.U. 1
Najzer Mirosław Maja Trans Sped 1
Orzechowski Paweł Maja Trans Sped 1
Ostrowski Maciej Ubezpieczeni 1
Pituła Zbigniew Sołectwo Słębowo 1
Polaszewski Dariusz Ubezpieczeni 1
Przywara Piotr Maja Trans Sped 1
Sikora Paweł P.D.U. 1
Skibiński Jacek Sami Swoi 1
Sławski Piotr Sołectwo Słębowo 1
Tomaszewski Arkadiusz Chomętowo 1
Weszka Rafał Maja Trans Sped 1
Witucki Rafał Cieśla-Dach 1