Aktualna tabela

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki Z R P
1. Sami Swoi 7 18 30:12 6 0 1
2. Cieśla-Dach 6 16 34:14 5 1 0
3. Sołectwo Słębowo 7 16 24:12 5 1 1
4. Budowlani 7 12 18:21 4 0 3
5. Chomętowo 7 7 18:25 2 1 4
6. Maja Trans Sped 6 6 14:15 2 0 4
7. Polski Dom Ubezpieczeń 7 4 9:17 1 1 5
8. Ubezpieczeni 7 0 9:40 0 0 7

Terminarz i wyniki

I kolejka (9 maja)
18:00 Sami Swoi – Polski Dom Ubezpieczeń 4:0 (2:0)
18:35 Ubezpieczeni – Cieśla-Dach 2:10 (0:4)
19:10 Chomętowo – Sołectwo Słębowo 1:7 (0:3)
19:45 Budowlani – Maja Trans Sped 4:2 (2:0)

II kolejka (16 maja)
18:00 Sołectwo Słębowo – Budowlani 3:1 (1:1)
18:35 Cieśla-Dach – Chomętowo 5:3 (2:1)
19:10 Polski Dom Ubezpieczeń – Maja Trans Sped 0:2 (0:1)
19:45 Sami Swoi – Ubezpieczeni 9:1 (5:1)

III kolejka (23 maja)
18:00 Chomętowo – Sami Swoi 3:5 (0:3)
18:35 Ubezpieczeni – Polski Dom Ubezpieczeń 1:4 (1:1)
19:10 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 1:3 (0:1)
19:45 Budowlani – Cieśla-Dach 2:9 (0:2)

IV kolejka (28 maja)
18:00 Polski Dom Ubezpieczeń – Sołectwo Słębowo 2:3 (0:1)
18:35 Ubezpieczeni – Chomętowo 1:3 (1:2)
19:10 Sami Swoi – Budowlani 4:2 (2:1)
19:45 Cieśla-Dach – Maja Trans Sped

V kolejka (4 czerwca, poniedziałek)
18:00 Budowlani – Ubezpieczeni 4:1 (2:1)
18:35 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 3:3 (1:3)
19:10 Chomętowo – Polski Dom Ubezpieczeń 2:2 (1:1)
19:45 Maja Trans Sped – Sami Swoi 1:2 (0:2)

VI kolejka (6 czerwca)
18:00 Chomętowo – Budowlani 2:3 (1:2)
18:35 Ubezpieczeni – Maja Trans Sped 2:6 (2:2)
19:10 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 2:1 (1:1)
19:45 Polski Dom Ubezpieczeń – Cieśla-Dach 1:3 (0:2)

VII kolejka (13 czerwca)
18:00 Maja Trans Sped – Chomętowo 2:4 (1:1)
18:35 Budowlani – Polski Dom Ubezpieczeń 2:0 (2:0)
19:10 Sołectwo Słębowo – Ubezpieczeni 4:1 (1:1)
19:45 Cieśla-Dach – Sami Swoi 4:3 (1:0)

VIII kolejka
Sami Swoi – Polski Dom Ubezpieczeń
Ubezpieczeni – Cieśla-Dach
Chomętowo – Sołectwo Słębowo
Budowlani – Maja Trans Sped

IX kolejka
Sołectwo Słębowo – Budowlani
Cieśla-Dach – Chomętowo
Polski Dom Ubezpieczeń – Maja Trans Sped
Sami Swoi – Ubezpieczeni

X kolejka
Chomętowo – Sami Swoi
Ubezpieczeni – Polski Dom Ubezpieczeń
Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo
Budowlani – Cieśla-Dach

XI kolejka
Polski Dom Ubezpieczeń – Sołectwo Słębowo
Ubezpieczeni – Chomętowo
Sami Swoi – Budowlani
Cieśla-Dach – Maja Trans Sped

XII kolejka
Budowlani – Ubezpieczeni
Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach
Chomętowo – Polski Dom Ubezpieczeń
Maja Trans Sped – Sami Swoi

XIII kolejka
Chomętowo – Budowlani
Ubezpieczeni – Maja Trans Sped
Sami Swoi – Sołectwo Słębowo
Polski Dom Ubezpieczeń – Cieśla-Dach

XIV kolejka
Maja Trans Sped – Chomętowo
Budowlani – Polski Dom Ubezpieczeń
Sołectwo Słębowo – Ubezpieczeni
Cieśla-Dach – Sami Swoi