Aktualna tabela

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki Z R P
1. PRHP Dobrowolski 9 27 52:16 9 0 0
2. Sami Swoi 9 22 32:14 7 1 1
3. Sołectwo Słębowo 9 16 27:23 5 1 3
4. Sąsiedzi Sipiory 9 16 20:15 5 1 3
5. Maja Trans Sped 9 13 23:22 4 1 4
6. Marcus Chodaki 8 6 13:19 2 0 6
7. Chomętowo 9 3 11:39 1 0 8
8. Młodocin 8 0 11:41 0 0 8

 

Terminarz i wyniki

I kolejka (17 kwietnia)
18:00 Maja Trans Sped – Chomętowo 2:1 (1:0)
18:35 Sami Swoi – Młodocin 5:1 (4:1)
19:10 Marcus Chodaki – Sąsiedzi Sipiory 2:3 (2:1)
19:45 Sołectwo Słębowo – PRHP Dobrowolski Łabiszyn 5:7 (2:3)

II kolejka (24 kwietnia)
18:00 Sąsiedzi Sipiory – Sołectwo Słębowo 0:3 (0:2)
18:35 Młodocin – Marcus Chodaki 0:3 (0:0)
19:10 Chomętowo – PRHP Dobrowolski Łabiszyn 1:5 (0:3)
19:45 Maja Trans Sped – Sami Swoi 1:2 (1:1)

III kolejka (8 maja)
18:00 Sami Swoi – Chomętowo 7:1 (3:0)
18:35 Marcus Chodaki – Maja Trans Sped 1:3 (1:1)
19:10 Sołectwo Słębowo – Młodocin 7:4 (4:2)
19:45 PRHP Dobrowolski Łabiszyn – Sąsiedzi Sipiory 5:1 (0:0)

IV kolejka (15 maja)
18:00 Młodocin – PRHP Dobrowolski Łabiszyn 2:9 (1:6)
18:35 Chomętowo – Sąsiedzi Sipiory 0:7 (0:2)
19:10 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 0:5 (0:5)
19:45 Sami Swoi – Marcus Chodaki 3:1 (0:0)

V kolejka (22 maja)
18:00 Marcus Chodaki – Chomętowo 2:1 (1:0)
18:35 Sąsiedzi Sipiory – Młodocin 4:0 (2:0)
19:10 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 0:4 (0:1)
19:45 PRHP Dobrowolski Łabiszyn – Maja Trans Sped 5:1 (3:0)

VI kolejka (29 maja)
18:00 Maja Trans Sped – Sąsiedzi Sipiory 3:4 (1:4)
18:35 Marcus Chodaki – Sołectwo Słębowo 1:4 (0:3)
19:10 Sami Swoi – PRHP Dobrowolski Łabiszyn 2:7 (1:5)
19:45 Chomętowo – Młodocin 5:4 (2:0)

VII kolejka (5 czerwca)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 0:4 (0:0)
18:35 Sąsiedzi Sipiory – Sami Swoi 0:2 (0:0)
19:10 PRHP Dobrowolski Łabiszyn – Marcus Chodaki 4:3 (2:2)
19:45 Sołectwo Słębowo – Chomętowo 2:1 (1:0)

VIII kolejka (12 czerwca)
18:00 Chomętowo – Maja Trans Sped 1:6 (1:2)
18:35 Młodocin – Sami Swoi 0:4 (0:2)
19:10 Sąsiedzi Sipiory – Marcus Chodaki 1:0 (0:0)
19:45 PRHP Dobrowolski Łabiszyn – Sołectwo Słębowo 6:1 (2:0)

IX kolejka (19 czerwca)
18:00 Sołectwo Słębowo – Sąsiedzi Sipiory
18:35 Marcus Chodaki – Młodocin
19:10 PRHP Dobrowolski Łabiszyn – Chomętowo
19:45 Sami Swoi – Maja Trans Sped

X kolejka
18:00 Chomętowo – Sami Swoi
18:35 Maja Trans Sped – Marcus Chodaki
19:10 Młodocin – Sołectwo Słębowo
19:45 Sąsie dzi Sipiory – PRHP Dobrowolski Łabiszyn

XI kolejka
18:00 PRHP Dobrowolski Łabiszyn – Młodocin
18:35 Sąsiedzi Sipiory – Chomętowo
19:10 Sołectwo Słębowo – Maja Trans Sped
19:45 Marcus Chodaki – Sami Swoi

XII kolejka
18:00 Chomętowo – Marcus Chodaki
18:35 Młodocin – Sąsiedzi Sipiory
19:10 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo
19:45 Maja Trans Sped – PRHP Dobrowolski Łabiszyn

XIII kolejka
18:00 Sąsiedzi Sipiory – Maja Trans Sped
18:35 Sołectwo Słębowo – Marcus Chodaki
19:10 PRHP Dobrowolski Łabiszyn – Sami Swoi
19:45 Młodocin – Chomętowo

XIV kolejka
18:00 Maja Trans Sped – Młodocin
18:35 Sami Swoi – Sąsiedzi Sipiory
19:10 Marcus Chodaki – PRHP Dobrowolski Łabiszyn
19:45 Chomętowo – Sołectwo Słębowo