UWAGA!
Siłownia jest zarezerwowana dla grup seniorów w poniedziałki (9:30 – 11:30) oraz czwartki (11:00 – 12:00).
W podanych godzinach nie ma możliwości korzystania z obiektu przez klientów indywidualnych.

Posiadamy siłownię o bardzo wysokim standardzie, z profesjonalnym sprzętem i fachową obsługą naszych znanych i wykwalifikowanych instruktorów. Znajduje się tutaj zestaw przyrządów typowo męskich, jak i tych ukierunkowanych na ćwiczenia lżejsze, tzw. fitness.
Wszystko to daje możliwość poprawienia własnej sylwetki oraz samopoczucia, jak również jest doskonałą okazją do nawiązania nowych, ciekawych znajomości w trakcie ćwiczeń.

Korzystając z naszej oferty mają Państwo do wyboru wejścia pojedyncze, a w przypadku zdecydowania się na regularne, systematyczne odwiedzanie siłowni – karnety:

cennik silownia

Istnieje także możliwość skorzystania ze zniżki. W tej kwestii oferujemy:

– zniżkę uczniowską (dla uczniów i studentów do 26. roku życia) – o 2 zł mniej na każdym wejściu. Z karnetu ze zniżką uczniowską może korzystać wyłącznie osoba, na którą wystawiony jest karnet. Zniżka uczniowska wyklucza zniżkę dla stałego klienta.

– zniżkę dla stałego klienta – wynosi ona o 1 zł mniej na każdym wejściu. Dotyczy osób, które wykupią następny karnet nie później niż 7 dni po upływie ważności poprzedniego. Przy zakupie nowego karnetu wymagane jest okazanie ostatniego.