Aktualna tabela

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki Z R P
1. Frigo Logistic 25 68 169:40 22 2 1
2. Martina Żnin 25 66 110:47 22 0 3
3. Inter-Lers 25 55 103:38 18 1 6
4. Cerekwica 25 47 85:78 15 2 8
5. Darko 25 43 101:62 14 1 10
6. Zieloni 25 42 85:64 12 6 7
7. Mar-Kris 25 40 95:63 12 4 9
8. Brico Marche 25 31 73:84 10 1 14
9. PDU 25 31 47:66 9 4 12
10. Godawy 25 30 62:93 9 3 13
11. Boiskowe Świry 25 26 84:117 8 2 15
12. Wawrzynki 25 11 43:151 3 2 20
13. Gorzyce 25 11 47:140 3 2 20
14. Świątkowo 25 8 46:121 2 2 21

Terminarz i wyniki

I kolejka (19 października, środa)
17:30 Martina Żnin – Brico Marche 6:0 (1:0)
18:05 Darko – Światkowo 5:2 (3:2)
18:40 Frigo Logistic – Gorzyce 8:0 (4:0)
19:15 Cerekwica – Zieloni 1:3 (0:1)
19:50 Mar-Kris – Godawy 5:2 (3:2)
20:25 PDU – Boiskowe Świry 1:4 (0:2)
21:00 Inter-Lers – Wawrzynki 11:1 (3:1)

II kolejka (21 października, piątek)
17:30 Świątkowo – Frigo Logistics 2:16 (0:7)
18:05 Brico Marche – Cerekwica 2:6 (1:3)
18:40 Wawrzynki – Darko 0:7 (0:2)
19:15 Boiskowe Świry – Mar-Kris 0:5 (0:3)
19:50 Godawy – Martina Żnin 2:4 (1:2)
20:25 Zieloni – Inter-Lers 1:4 (0:0)
21:00 Gorzyce – PDU 2:3 (0:0)

III kolejka (28 października, piątek)
17:30 Świątkowo – Cerekwica 2:4 (1:0)
18:05 Gorzyce – Brico Marche 1:5 (1:0)
18:40 Mar-Kris – Darko 3:2 (2:1)
19:15 Frigo Logistics – Zieloni 6:1 (3:0)
19:50 Boiskowe Świry – Godawy 5:3 (3:2)
20:25 PDU – Wawrzynki 5:1 (3:1)
21:00 Martina Żnin – Inter-Lers 2:1 (0:1)

IV kolejka (4 listopada, piątek)
17:30 Wawrzynki – Cerekwica 2:4 (1:2)
18:05 Boiskowe Świry – Frigo Logistics 0:12 (0:5)
18:40 Brico Marche – Mar-Kris 5:5 (2:3)
19:15 Świątkowo – Gorzyce 2:3 (0:1)
19:50 Godawy – PDU 2:2 (1:2)
20:25 Darko – Inter-Lers 4:1 (1:0)
21:00 Zieloni – Martina Żnin 1:7 (0:4)

V kolejka (18 listopada, piątek)
17:30 Boiskowe Świry – Zieloni 3:7 (0:4)
18:05 Mar-Kris – Cerekwica 2:2 (1:0)
18:40 Martina Żnin – Świątkowo 3:0 walkower
19:15 Frigo Logistics – Darko 3:1 (1:1)
19:50 Godawy – Brico Marche 0:3 (0:2)
20:25 Gorzyce – Wawrzynki 2:3 (0:1)
21:00 PDU – Inter-Lers 1:6 (1:2)

VI kolejka (25 listopada, piątek)
17:30 Wawrzynki – Brico Marche 0:11 (0:3)
18:05 Świątkowo – Zieloni 0:11 (0:3)
18:40 Cerekwica – Gorzyce 8:3 (4:0)
19:15 Mar-Kris – PDU 3:2 (2:0)
19:50 Darko – Godawy 10:1 (2:0)
20:25 Inter-Lers – Boiskowe Świry 4:0 (1:0)
21:00 Martina Żnin – Frigo Logistics 0:2 (0:1)

VII kolejka (2 grudnia, piątek)
17:30 Frigo Logistics – Wawrzynki 11:2 (5:0)
18:05 Cerekwica – Martina Żnin 4:5 (2:2)
18:40 Zieloni – Gorzyce 4:4 (0:1)
19:15 Brico Marche – Boiskowe Świry 3:4 (2:1)
19:50 Godawy – Świątkowo 5:2 (1:1)
20:25 Inter-Lers – Mar-Kris 7:6 (3:3)
21:00 PDU – Darko 1:2 (1:1)

VIII kolejka (9 grudnia, piątek)
17:30 Brico Marche – Frigo Logistics 1:4 (1:2)
18:05 Darko – Martina Żnin 2:5 (0:4)
18:40 Wawrzynki – Mar-Kris 0:7 (0:2)
19:15 Świątkowo – Boiskowe Świry 1:7 (0:3)
19:50 Gorzyce – Godawy 6:2 (1:0)
20:25 Inter-Lers – Cerekwica 6:1 (2:0)
21:00 Zieloni – PDU 1:3 (1:1)

IX kolejka (16 grudnia, piątek)
17:30 Brico Marche – Zieloni 2:3 (0:0)
18:05 Frigo Logistics – Cerekwica 8:2 (3:0)
18:40 Boiskowe Świry – Darko 6:4 (3:0)
19:15 Mar-Kris – Świątkowo 4:0 (3:0)
19:50 Godawy – Wawrzynki 5:1 (2:1)
20:25 Gorzyce – Inter-Lers 0:7 (0:3)
21:00 PDU – Martina Żnin 2:6 (1:2)

X kolejka (23 grudnia, piątek)
17:30 Mar-Kris – Gorzyce 12:0 (4:0)
18:05 Darko – Zieloni 1:3 (0:2)
18:40 Martina Żnin – Boiskowe Świry 3:1 (0:0)
19:15 Inter-Lers – Brico Marche 4:1 (0:1)
19:50 Cerekwica – Godawy 3:2 (0:1)
20:25 Świątkowo – Wawrzynki 1:3 (1:1)
21:00 PDU – Frigo Logistics 0:3 (0:0)

XI kolejka (28 grudnia, środa)
17:30 Frigo Logistics – Mar-Kris 6:3 (3:3)
18:05 Zieloni – Wawrzynki 7:1 (2:0)
18:40 Brico Marche – Darko 1:2 (0:1)
19:15 Boiskowe Świry – Cerekwica 4:5 (4:2)
19:50 Godawy – Inter-Lers 1:2 (0:1)
20:25 Gorzyce – Martina Żnin 1:5 (0:1)
21:00 Świątkowo – PDU 0:1 (0:0)

XII kolejka (30 grudnia, piątek)
17:30 Martina Żnin – Wawrzynki 7:3 (2:3)
18:05 Cerekwica – Darko 5:1 (1:1)
18:40 Mar-Kris – Zieloni 3:5 (0:3)
19:15 Gorzyce – Boiskowe Świry 2:2 (1:1)
19:50 Frigo Logistics – Godawy 7:1 (1:1)
20:25 Inter-Lers – Świątkowo 3:0 walkower
21:00 PDU – Brico Marche 1:6 (0:3)

XIII kolejka (4 stycznia, środa)
17:30 Martina Żnin – Mar-Kris 4:2 (3:0)
18:05 Darko – Gorzyce 13:2 (7:1)
18:40 Wawrzynki – Boiskowe Świry 2:11 (2:5)
19:15 Świątkowo – Brico Marche 3:4 (1:2)
19:50 Zieloni – Godawy 3:3 (1:3)
20:25 Cerekwica – PDU 3:2 (2:1)
21:00 Frigo Logistics – Inter-Lers 3:1 (1:1)

XIV kolejka (13 stycznia, piątek)
17:30 Martina Żnin – Brico Marche 5:0 (1:0)
18:05 Darko – Świątkowo 1:4 (1:2)
18:40 Frigo Logistic – Gorzyce 10:1 (4:0)
19:15 Cerekwica – Zieloni 3:3 (1:1)
19:50 Mar-Kris – Godawy 5:2 (2:0)
20:25 PDU – Boiskowe Świry 3:1 (0:0)
21:00 Inter-Lers – Wawrzynki 8:0 (3:0)

XV kolejka (20 stycznia, piątek)
17:30 Świątkowo – Frigo Logistics 4:9 (2:3)
18:05 Brico Marche – Cerekwica 1:2 (1:1)
18:40 Wawrzynki – Darko 1:12 (0:5)
19:15 Boiskowe Świry – Mar-Kris 5:1 (3:0)
19:50 Godawy – Martina Żnin 1:7 (1:1)
20:25 Zieloni – Inter-Lers 0:3 (0:1)
21:00 Gorzyce – PDU 1:2 (0:1)

XVI kolejka (27 stycznia, piątek)
17:30 Świątkowo – Cerekwica 2:6 (2:2)
18:05 Gorzyce – Brico Marche 3:8 (0:3)
18:40 Mar-Kris – Darko 3:3 (1:2)
19:15 Frigo Logistics – Zieloni 2:2 (1:0)
19:50 Boiskowe Świry – Godawy 3:4 (2:1)
20:25 PDU – Wawrzynki 3:2 (1:2)
21:00 Martina Żnin – Inter-Lers 3:2 (1:0)

XVII kolejka (1 lutego, środa)
17:30 Wawrzynki – Cerekwica 3:6 (2:2)
18:05 Boiskowe Świry – Frigo Logistics 4:10 (0:5)
18:40 Brico Marche – Mar-Kris 1:4 (1:2)
19:15 Świątkowo – Gorzyce 3:6 (3:2)
19:50 Godawy – PDU 4:3 (2:1)
20:25 Darko – Inter-Lers 1:3 (0:2)
21:00 Zieloni – Martina Żnin 0:1 (0:1)

XVIII kolejka (3 lutego, piątek)
17:30 Boiskowe Świry – Zieloni 3:5 (0:1)
18:05 Mar-Kris – Cerekwica 5:4 (2:2)
18:40 Martina Żnin – Świątkowo 4:1 (2:1)
19:15 Frigo Logistics – Darko 3:4 (1:1)
19:50 Godawy – Brico Marche 1:2 (1:0)
20:25 Gorzyce – Wawrzynki 2:4 (1:0)
21:00 PDU – Inter-Lers 2:2 (2:1)

XIX kolejka (8 lutego, środa)
17:30 Wawrzynki – Brico Marche 2:4 (0:2)
18:05 Świątkowo – Zieloni 1:6 (0:3)
18:40 Cerekwica – Gorzyce 3:0 walkower
19:15 Mar-Kris – PDU 1:2 (0:0)
19:50 Darko – Godawy 6:2 (2:0)
20:25 Inter-Lers – Boiskowe Świry 5:1 (1:1)
21:00 Martina Żnin – Frigo Logistics 2:5 (0:3)

XX kolejka (10 lutego, piątek)
17:30 Frigo Logistics – Wawrzynki 10:1 (3:0)
18:05 Cerekwica – Martina Żnin 3:6 (2:2)
18:40 Zieloni – Gorzyce 4:0 (2:0)
19:15 Brico Marche – Boiskowe Świry 4:2 (2:2)
19:50 Godawy – Świątkowo 5:3 (2:1)
20:25 Inter-Lers – Mar-Kris 2:0 (1:0)
21:00 PDU – Darko 3:0 (2:0)

XXI kolejka (17 lutego, piątek)
17:30 Brico Marche – Frigo Logistics 0:8 (0:1)
18:05 Darko – Martina Żnin 3:1 (1:1)
18:40 Wawrzynki – Mar-Kris 3:3 (0:0)
19:15 Świątkowo – Boiskowe Świry 5:5 (2:2)
19:50 Gorzyce – Godawy 0:3 walkower
20:25 Inter-Lers – Cerekwica 0:1 (0:1)
21:00 Zieloni – PDU 1:1 (0:1)

XXII kolejka (24 lutego, piątek)
17:30 Brico Marche – Zieloni 2:5 (1:3)
18:05 Frigo Logistics – Cerekwica 7:5 (4:3)
18:40 Boiskowe Świry – Darko 3:4 (0:3)
19:15 Gorzyce – Inter-Lers 1:12 (1:4)
19:50 Godawy – Wawrzynki 3:1 (1:0)
20:25 Mar-Kris – Świątkowo 4:2 (4:0)
21:00 PDU – Martina Żnin 2:4 (0:2)

XXIII kolejka (3 marca, piątek)
17:30 Mar-Kris – Gorzyce 5:0 (0:0)
18:05 Darko – Zieloni 4:2 (2:1)
18:40 Martina Żnin – Boiskowe Świry 9:1 (4:0)
19:15 Inter-Lers – Brico Marche 3:1 (1:1)
19:50 Cerekwica – Godawy 2:3 (0:2)
20:25 Świątkowo – Wawrzynki 2:0 (1:0)
21:00 PDU – Frigo Logistics 0:6 (0:2)

XXIV kolejka (10 marca, piątek)
17:30 Frigo Logistics – Mar-Kris 8:1 (4:0)
18:05 Zieloni – Wawrzynki 4:4 (1:2)
18:40 Brico Marche – Darko 2:8 (2:3)
19:15 Boiskowe Świry – Cerekwica 3:12 (0:4)
19:50 Godawy – Inter-Lers 4:1 (1:1)
20:25 Gorzyce – Martina Żnin 5:6 (4:4)
21:00 Świątkowo – PDU 1:1 (1:0)

XXV kolejka (17 marca, piątek)
17:30 Martina Żnin – Wawrzynki 5:3 (2:3)
18:05 Cerekwica – Darko 2:1 (1:1)
18:40 Mar-Kris – Zieloni 2:3 (1:1)
19:15 Gorzyce – Boiskowe Świry 2:6 (0:4)
19:50 Frigo Logistics – Godawy 2:2 (0:0)
20:25 Inter-Lers – Świątkowo 5:3 (1:2)
21:00 PDU – Brico Marche 1:4 (0:2)

XXVI kolejka (24 marca, piątek)
17:30 Martina Żnin – Mar-Kris
18:05 Darko – Gorzyce
18:40 Wawrzynki – Boiskowe Świry
19:15 Świątkowo – Brico Marche
19:50 Zieloni – Godawy
20:25 Cerekwica – PDU
21:00 Frigo Logistics – Inter-Ler