Tabela końcowa

Poz. Drużyna M Pkt. Bramki Z R P
1. Cieśla-Dach 18 54 103:24 18 0 0
2. Sami Swoi 18 40 85:41 13 1 4
3. Maja Trans Sped 18 35 58:33 11 2 5
4. Sołectwo Słębowo 18 32 60:41 11 1 6
5. Straż Pożarna 18 32 45:39 10 2 6
6. Old Boys Team Żnin 18 29 76:48 9 2 7
7. Old Boys Wągrowiec 18 13 37:90 3 4 11
8. Budowlani 18 12 37:84 4 0 14
9. Old Boys Chomętowo 18 11 30:70 3 2 13
10. Młodocin 18 2 23:89 0 2 16

Terminarz i wyniki

I kolejka (26 października)
18:00 Cieśla-Dach – Budowlani 10:3 (6:2)
18:35 Old Boys Team Żnin – Old Boys Wągrowiec 7:1 (3:1)
19:10 Młodocin – Straż Pożarna 0:3 (0:0)
19:45 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 0:1 (0:1)
20:20 Sami Swoi – Old Boys Chomętowo 6:2 (2:1)

II kolejka (2 listopada)
18:00 Młodocin – Sami Swoi 1:6 (0:3)
18:35 Old Boys Chomętowo – Maja Trans Sped 0:3 (0:0)
19:10 Sołectwo Słębowo – Old Boys Team Żnin 3:1 (2:1)
19:45 Old Boys Wągrowiec – Cieśla-Dach 0:9 (0:2)
20:20 Budowlani – Straż Pożarna 1:2 (0:0)

III kolejka (9 listopada)
18:00 Cieśla-Dach – Sami Swoi 5:1 (1:0)
18:35 Budowlani – Sołectwo Słębowo 1:5 (0:3)
19:10 Straż Pożarna – Old Boys Chomętowo 3:2 (0:1)
19:45 Old Boys Wągrowiec – Młodocin 2:2 (1:1)
20:20 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 4:4 (1:1)

IV kolejka (16 listopada)
18:00 Maja Trans Sped – Straż Pożarna 4:1 (3:1)
18:35 Old Boys Chomętowo – Old Boys Wągrowiec 2:3 (2:0)
19:10 Sami Swoi – Budowlani 7:2 (1:2)
19:45 Cieśla-Dach – Old Boys Team Żnin 4:1 (3:0)
20:20 Młodocin – Sołectwo Słębowo 2:3 (0:2)

V kolejka (23 listopada)
18:00 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 2:5 (1:3)
18:35 Straż Pożarna – Old Boys Wągrowiec 5:2 (3:1)
19:10 Budowlani – Młodocin 8:4 (0:2)
19:45 Old Boys Team Żnin – Old Boys Chomętowo 6:2 (3:0)
20:20 Maja Trans Sped – Sami Swoi 3:2 (3:0)

VI kolejka (30 listopada)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 1:3 (0:0)
18:35 Sami Swoi – Old Boys Team Żnin 3:2 (1:2)
19:10 Old Boys Chomętowo – Cieśla-Dach 2:9 (0:3)
19:45 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 0:2 (0:0)
20:20 Old Boys Wągrowiec – Budowlani 1:0 (0:0)

VII kolejka (7 grudnia)
18:00 Cieśla-Dach – Młodocin 12:0 (5:0)
18:35 Old Boys Team Żnin – Straż Pożarna 2:4 (1:3)
19:10 Maja Trans Sped – Budowlani 2:0 (0:0)
19:45 Sami Swoi – Old Boys Wągrowiec 6:4 (2:4)
20:20 Old Boys Chomętowo – Sołectwo Słębowo 0:5 (0:3)

VIII kolejka (14 grudnia)
18:00 Budowlani – Old Boys Chomętowo 3:4 (1:1)
18:35 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 1:5 (0:2)
19:10 Straż Pożarna – Sami Swoi 2:3 (1:1)
19:45 Sołectwo Słębowo – Old Boys Wągrowiec 2:2 (0:1)
20:20 Młodocin – Old Boys Team Żnin 1:6 (0:2)

IX kolejka (21 grudnia)
18:00 Old Boys Team Żnin – Budowlani 5:1 (3:0)
18:35 Old Boys Chomętowo – Młodocin 3:3 (1:1)
19:10 Old Boys Wągrowiec – Maja Trans Sped 0:8 (0:5)
19:45 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 4:1 (2:0)
20:20 Cieśla-Dach – Straż Pożarna 4:0 (2:0)

X kolejka (11 stycznia)
18:00 Cieśla-Dach – Budowlani 5:2 (2:1)
18:35 Old Boys Team Żnin – Old Boys Wągrowiec 9:1 (5:1)
19:10 Młodocin – Straż Pożarna 0:4 (0:2)
19:45 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 4:0 (2:0)
20:20 Sami Swoi – Old Boys Chomętowo 3:2 (1:1)

XI kolejka (18 stycznia)
18:00 Młodocin – Sami Swoi 1:3 (0:1)
18:35 Old Boys Chomętowo – Maja Trans Sped 0:4 (0:2)
19:10 Sołectwo Słębowo – Old Boys Team Żnin 4:3 (1:2)
19:45 Old Boys Wągrowiec – Cieśla-Dach 2:7 (1:2)
20:20 Budowlani – Straż Pożarna 0:2 (0:0)

XII kolejka (25 stycznia)
18:00 Cieśla-Dach – Sami Swoi 1:0 (1:0)
18:35 Budowlani – Sołectwo Słębowo 1:6 (0:3)
19:10 Straż Pożarna – Old Boys Chomętowo 2:0 (1:0)
19:45 Old Boys Wągrowiec – Młodocin 5:0 (3:0)
20:20 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 5:4 (0:3)

XIII kolejka (15 lutego)
18:00 Maja Trans Sped – Straż Pożarna 3:3 (0:0)
18:35 Old Boys Chomętowo – Old Boys Wągrowiec 0:0
19:10 Sami Swoi – Budowlani 17:1 (8:0)
19:45 Cieśla-Dach – Old Boys Team Żnin 5:2 (3:1)
20:20 Młodocin – Sołectwo Słębowo 0:4 (0:2)

XIV kolejka (22 lutego)
18:00 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 3:4 (0:1)
18:35 Straż Pożarna – Old Boys Wągrowiec 4:4 (1:2)
19:10 Budowlani – Młodocin 4:2 (0:2)
19:45 Old Boys Team Żnin – Old Boys Chomętowo 10:1 (4:0)
20:20 Maja Trans Sped – Sami Swoi 5:1 (3:0)

XV kolejka (1 marca)
18:00 Młodocin – Maja Trans Sped 2:4 (1:2)
18:35 Sami Swoi – Old Boys Team Żnin 5:5 (2:2)
19:10 Old Boys Chomętowo – Cieśla-Dach 2:3 (2:2)
19:45 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 3:2 (1:0)
20:20 Old Boys Wągrowiec – Budowlani 2:4 (0:1)

XVI kolejka (8 marca)
18:00 Cieśla-Dach – Młodocin 8:2 (3:2)
18:35 Old Boys Team Żnin – Straż Pożarna 3:4 (1:2)
19:10 Maja Trans Sped – Budowlani 1:4 (1:1)
19:45 Sami Swoi – Old Boys Wągrowiec 8:2 (2:1)
20:20 Old Boys Chomętowo – Sołectwo Słębowo 0:5 (0:3)

XVII kolejka (15 marca)
18:00 Budowlani – Old Boys Chomętowo 2:5 (1:3)
18:35 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 0:2 (0:0)
19:10 Straż Pożarna – Sami Swoi 1:3 (0:1)
19:45 Sołectwo Słębowo – Old Boys Wągrowiec 12:4 (3:2)
20:20 Młodocin – Old Boys Team Żnin 2:7 (1:2)

XVIII kolejka (22 marca)
18:00 Old Boys Team Żnin – Budowlani 4:0 (3:0)
18:35 Old Boys Chomętowo – Młodocin 3:0 (2:0)
19:10 Old Boys Wągrowiec – Maja Trans Sped 2:5 (1:3)
19:45 Sami Swoi – Sołectwo Słębowo 6:1 (2:1)
20:20 Cieśla-Dach – Straż Pożarna 5:1 (2:0)