Aktualna tabela

orlik13

Wyniki w 2. rundzie

X kolejka – 2 września 2015 (środa)
1830 Trans-Bud – Straż Pożarna 0:1 (0:1)
1905 Old Boys Team Żnin – Młodocin 5:1 (1:0)
1940 Comax Barcin – Sołectwo Słębowo 3:3 (1:2)
2015 Gwiazda Wąsosz – Sami Swoi 1:4 (0:1)
2050 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 0:3 (0:3)

XI kolejka – 9 września 2015 (środa)
1800 Sami Swoi – Maja Trans Sped 2:0 (2:0)
1835 Słębowo – Cieśla-Dach 1:4 (1:2)
1910 Młodocin – Trans-Bud 3:2 (0:1)
1945 Comax Barcin – Old Boys Team Żnin 0:3 (0:0)
2020 Straż Pożarna – Gwiazda Wąsosz 2:1 (0:0)

XII kolejka – 16 września 2015 (środa)
1800 Gwiazda Wąsosz – Młodocin 1:1 (1:0)
1835 Trans-Bud – Comax Barcin 0:8 (0:2)
1910 Cieśla-Dach – Sami Swoi 2:3 (1:1)
1945 Maja Trans Sped – Straż Pożarna 3:0 walkower
2020 Old Boys Team Żnin – Sołectwo Słębowo 1:0 (1:0)

XIII kolejka – 23 września 2015 (środa)
1800 Old Boys Team Żnin – Trans-Bud 3:0 (0:0)
1835 Straż Pożarna – Cieśla-Dach 1:5 (0:3)
1910 Młodocin – Maja Trans Sped 1:0 (1:0)
1945 Comax Barcin – Gwiazda Wąsosz 2:1 (1:0)
2020 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 1:1 (0:0)

XIV kolejka – 30 września 2015 (środa)
1800 Cieśla-Dach – Młodocin
1835 Gwiazda Wąsosz – Old Boys Team Żnin
1910 Maja Trans Sped – Comax Barcin
1945 Trans-Bud – Sołectwo Słębowo
2020 Sami Swoi – Straż Pożarna

XV kolejka – 5 października 2015 (poniedziałek)
1800 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna
1835 Młodocin – Sami Swoi
1910 Comax Barcin – Cieśla-Dach
1945 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped
2020 Trans-Bud – Gwiazda Wąsosz

XVI kolejka – 7 października 2015 (środa)
1800 Maja Trans Sped – Trans-Bud
1835 Gwiazda Wąsosz – Sołectwo Słębowo
1910 Cieśla-Dach – Old Boys Team Żnin
1945 Sami Swoi – Comax Barcin
2020 Straż Pożarna – Młodocin

XVII kolejka – 14 października 2015 (środa)
1800 Gwiazda Wąsosz – Maja Trans Sped
1835 Comax Barcin – Straż Pożarna
1910 Old Boys Team Żnin – Sami Swoi
1945 Trans-Bud – Cieśla-Dach
2020 Sołectwo Słębowo – Młodocin

XVIII kolejka – 16 października 2015 (piątek)
1645 Młodocin – Comax Barcin
1720 Cieśla-Dach – Gwiazda Wąsosz
1755 Sami Swoi – Trans-Bud
1830 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo
1905 Straż Pożarna – Old Boys Team Żnin

Wyniki w 1. rundzie

I kolejka – 6 maja 2015 (środa)
1830 Comax Barcin – Sołectwo Słębowo 1:0 (0:0)
1905 Old Boys Team Żnin – Młodocin 3:0 (1:0)
1940 Trans-Bud – Straż Pożarna 3:2 (1:1)
2015 Gwiazda Wąsosz – Sami Swoi 1:5 (1:3)
2050 Maja Trans Sped – Cieśla-Dach 1:4 (1:2)

II kolejka – 13 maja 2015 (środa)
1830 Sami Swoi – Maja Trans Sped 4:3 (2:3)
1905 Sołectwo Słębowo – Cieśla-Dach 0:2 (0:1)
1940 Młodocin – Trans-Bud 1:0 (1:0)
2015 Comax Barcin – Old Boys Team Żnin 0:4 (0:2)
2050 Straż Pożarna – Gwiazda Wąsosz 4:1 (2:1)

III kolejka – 20 maja 2015 (środa)
1830 Gwiazda Wąsosz – Młodocin 1:1 (0:0)
1905 Trans-Bud – Comax Barcin 2:3 (1:0)
1940 Cieśla-Dach – Sami Swoi 3:2 (2:0)
2015 Maja Trans Sped – Straż Pożarna 3:1 (0:0)
2050 Old Boys Team Żnin – Sołectwo Słębowo 6:0 (2:0)

IV kolejka – 27 maja 2015 (środa)
1830 Sołectwo Słębowo – Sami Swoi 2:3 (1:1)
1905 Straż Pożarna – Cieśla-Dach 0:1 (0:1)
1940 Młodocin – Maja Trans Sped 2:5 (1:1)
2015 Comax Barcin – Gwiazda Wąsosz 3:1 (0:1)
2050 Old Boys Team Żnin – Trans-Bud 3:1 (2:1)

V kolejka – 3 czerwca 2015 (środa)
1830 Cieśla-Dach – Młodocin 6:1 (3:0)
1905 Gwiazda Wąsosz – Old Boys Team Żnin 1:5 (0:2)
1940 Maja Trans Sped – Comax Barcin 3:4 (1:3)
2015 Trans-Bud – Sołectwo Słębowo 2:4 (1:1)
2050 Sami Swoi – Straż Pożarna 3:2 (2:2)

VI kolejka – 10 czerwca 2015 (środa)
1830 Sołectwo Słębowo – Straż Pożarna 2:3 (2:1)
1905 Młodocin – Sami Swoi 1:5 (0:2)
1940 Comax Barcin – Cieśla-Dach 0:6 (0:0)
2015 Old Boys Team Żnin – Maja Trans Sped 4:0 (0:0)
2050 Trans-Bud – Gwiazda Wąsosz 2:0 (1:0)

VII kolejka – 17 czerwca 2015 (środa)
1830 Maja Trans Sped – Trans-Bud 3:2 (2:0)
1905 Gwiazda Wąsosz – Sołectwo Słębowo 1:5 (1:3)
1940 Cieśla-Dach – Old Boys Team Żnin 1:1 (1:1)
2015 Sami Swoi – Comax Barcin 3:1 (2:0)
2050 Straż Pożarna – Młodocin 4:0 (3:0)

VIII kolejka – 24 czerwca 2015 (środa)
1830 Sołectwo Słębowo – Młodocin 1:4 (0:1)
1905 Comax Barcin – Straż Pożarna 2:3 (1:1)
1940 Old Boys Team Żnin – Sami Swoi 0:0
2015 Trans-Bud – Cieśla-Dach 0:11 (0:6)
2050 Gwiazda Wąsosz – Maja Trans Sped 1:0 (0:0)

IX kolejka – 26 czerwca 2015 (piątek)
1830 Młodocin – Comax Barcin 0:4 (0:3)
1905 Cieśla-Dach – Gwiazda Wąsosz 4:0 (1:0)
1940 Sami Swoi – Trans-Bud 7:1 (1:0)
2015 Maja Trans Sped – Sołectwo Słębowo 1:2 (0:1)
2050 Straż Pożarna – Old Boys Team Żnin 3:2 (1:2)